دکتر احمدعلی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان) در:
همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر احمدعلی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان) در ابتدای این همایش که در محل مرکز همایش های بین المللی تالار امیرکبیر واحد خوراسگان برگزار می شود، ضمن خوشامدگویی به حاضران، گزارشی از فعالیت ها و عملکرد این واحد ارائه داد.

دکتر فروغی بر اهمیت تحقیق و پژوهش در مورد گیاهان دارویی تاکید کرد و اظهار داشت: مرکز رشد گیاهان دارویی در این واحد تاسیس شده است.

چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی افزود: ضرورت پژوهش و استفاده از گیاهان دارویی در دستاوردهای پزشکی بیشتر از هر زمان دیگر به چشم می خورد و محققین و پژوهشگران باید گامهای جدی در این زمینه بردارند.

وی با اشاره به فعالیت های علمی پژوهشی واحد خوراسگان(اصفهان) گفت: مرکز ERDC (مرکز رشد و فن آوری) در این واحد راه اندازی شد.

دکتر فروغی با ابراز خوشحالی از انتخاب واحد خوراسگان به عنوان میزبان، اظهار امیدواری کرد، این همایش نتیجه قابل قبولی داشته و گره گشای مسایل و مشکلات اداری و مالی و عمرانی دانشگاه باشد.

بر اساس این گزارش، پیش از آغاز همایش، معاونان دانشگاه، دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه با حضور بر سر مزار 5 شهید گمنام واحد خوراسگان به مقام شهدا ادای احترام کرده و ضمن قرائت فاتحه با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

نخستین همایش سراسری دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه به میزبانی واحد خوراسگان و با حضورمهندس محمد خجسته معاون اداری مالی، مهندس حمید عباسی معاون عمرانی و دکتر محمد مهدی مظاهری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، دبیران، مدیران اداری و مالی، عمرانی مناطق و برخی از مدیران کل و مسوولان سازمان مرکزی دانشگاه امروز 8 تیرماه در حال برگزاری است.

به گزارش آنا، نخستین همایش سراسری دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به نقش تاثیرگذار تبادلات علمی، فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و اقتصادی دانشگاه ها و ایجاد وحدت رویه در عملکرد و ارائه آخرین دستاوردها از طریق هم اندیشی مناسب، برگزار می شود.

انتهای پیام/ع

تاریخ:
1391/04/08
تعداد بازدید:
1385
منبع:
Powered by DorsaPortal