برگزاری کنگره فاطمه شناسی در اصفهان
دبیر کنگره فاطمه شناسی، از برگزاری این کنگره با عنوان (دردانه هستی) 2 خرداد سال جاری در استان اصفهان خبر داد.

 

 حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا صادق زاده، دبیر کنگره فاطمه شناسی به خبرنگار شبستان اصفهان گفت: این کنگره با مشارکت دستگاه های مختلف شامل موسسه تخصصی دینی امام مبین، شرکت نمایشگاه های بین المللی استان، استانداری اصفهان، مرکز مدیریت حوزه علمیه استان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان، اداره کل آموزش وپرورش استان و صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار می شود.

 

وی الگو سازی حضرت زهرا(س) را برای جامعه از اهداف این همایش دانست و تصریح کرد: ترسیم سیمای اهل بیت(ع) برای جامعه امروزی نیز از دیگر اهداف این همایش است.

 

دبیر کنگره فاطمه شناسی ادامه داد: عفاف و حجاب در سیره حضرت فاطمه (س)،بصیرت دینی در سیره حضرت فاطمه(س)، حامی ولایت، مدافع ولایت، شهیده ولایت و فاطمه(س) را بهتر بشناسی از موضوعات این همایش است.

 

حجت الاسلام والمسلمین صادق زاده افزود: دانشجویان و طلاب می توانند آثار خود را در قالب مقاله تا پایان اردیبهشت ماه به دبیرخانه کنگره واقع در اصفهان، چهار راه آپادانا، خیابان آپادانا اول، کوچه باغ بهشت، موسسه تخصصی دینی امام مبین ارسال نمایند.

 

وی تصریح کرد: دانش آموزان مقطع متوسطه نیز می توانند آثار خود را تا پایان اردیبهشت ماه به صورت انشا به دبیرخانه کنگره ارسال نمایند.

 

دبیر کنگره فاطمه شناسی افزود: علاقمندان به شرکت در این کنگره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگره مراجعه و یا با تلفن 0311-6616626 تماس حاصل نمایند.

www.emamemobin.com

حجت الاسلام والمسلمین صادق زاده افزود: این کنگره "1 خرداد" در نوبت صبح در سالن همایش های صدا و سیمای مرکز اصفهان و در نوبت بعدازظهر در سالن همایش های شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.

تاریخ:
1390/02/11
تعداد بازدید:
415
منبع:
Powered by DorsaPortal