در كنگره مدير شايسته ملي صورت گرفت:اعطاي نشان عالي مدير شايسته ملي به رئيس واحد اصفهان(خوراسگان)
دكتر احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در دومين اجلاس مدير شايسته ملي برگزيده شد و تنديس، لوح اهتمام و نشان عالي اين همايش به وي اهداء گرديد.

در كنگره مدير شايسته ملي صورت گرفت:

اعطاي نشان عالي مدير شايسته ملي به رئيس واحد اصفهان(خوراسگان)

دكتر احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در دومين اجلاس مدير شايسته ملي برگزيده شد و تنديس، لوح اهتمام و نشان عالي اين همايش به وي اهداء گرديد.  

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا: اجلاس مدير شايسته ملي با شعار استقرار نظام شايستگي در سازمان ها، رهبري و رفتار سازماني، مديريت صنعت و تجارت در شرايط متفاوت زماني و اقتصادي و همچنين بررسي تجارب مديريتي با حضور مديران كليه وزارتخانه ها، ارگان ها، سازمان ها و نهادهاي دولتي و غير دولتي در عرصه اقتصاد و موسسات و نهادهاي مالي از جمله بانك ها، موسسات اعتباري و شركت هاي بيمه در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار شد.

در اين همايش از رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) به دليل فعاليت و توسعه در فعاليت هاي پژوهشي و فناوري، اقتصاد دانش بنيان، اثر بخشي و تفكر استراتژيك كه از محورهاي اصلي اين همايش نيز بود، تقدير به عمل آمد و تنديس مدير شايسته ملي به وي اهداء شد.

كنگره تجليل از يكصد مدير شايسته ملي با هدف بررسي نتايج مورد انتظار استقرار شايسته سالاري در بنگاه هاي اقتصادي ايران، ارائه دستاوردهاي پژوهشي محققان و پژوهشگران مديريت در خصوص راهكارهاي جايگزيني نظام مديريت مبتني بر علوم روز مديريت به جاي مديريت سنتي، تبيين ابعاد مختلف مديريت جهادي با حضور صاحب نظران و اساتيد مديريت، ارج نهادن به تجربيات بزرگان و پيشكسوتان مديريت ايران، فرصت ارتباط مستقيم بين مديران ارشد مجموعه هاي توانمند دولتي و خصوصي و زمينه سازي جهت افزايش سهم بخش خصوصي در مديريت كلان اقتصادي با حمايت انجمن مديريت ايران تشكيل شده است.

 
تاریخ:
1394/12/02
تعداد بازدید:
206
منبع:
Powered by DorsaPortal