با حضور نيازي صورت گرفت: معارفه مدير و رابط جديد گزينش دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان
روابط عمومي و اطلاع رساني: جلسه توديع و معارفه مديران قديم و جديد گزينش دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با حضور محمدرضا نيازي مديركل مركز گزينش دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد. در اين جلسه محمدرضا نيازي گفت: توديع يعني وديعه دادن و سپردن مسؤوليت و امانت به ديگري و اين به معناي وداع نيست.

با حضور نيازي صورت گرفت:

معارفه مدير و رابط جديد گزينش دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان

روابط عمومي و اطلاع رساني: جلسه توديع و معارفه مديران قديم و جديد گزينش دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با حضور محمدرضا نيازي مديركل مركز گزينش دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد.

در اين جلسه محمدرضا نيازي گفت: توديع يعني وديعه دادن و سپردن مسؤوليت و امانت به ديگري و اين به معناي وداع نيست.

وي با بيان اينكه سيد هادي نيكزاد الحسيني مدير سابق و رابط گزينش استان اصفهان به دلايل شخصي و با توجه به درخواست و پيشنهاد خودشان و با رضايت خود خواهان تحويل اين مسؤوليت بوده است، افزود: وي از نيروهاي خدوم دانشگاه هستند و البته به دليل برخي مشكلات شخصي خواهان يك سال مرخصي بدون حقوق شده اند و هر زمان كه اراده كنند، دانشگاه آزاد اسلامي آماده بهره گيري از تجربيات و خدمات وي خواهد بود.

نيازي با تبريك به مجتبي كمال مدير جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و رابط گزينش استان اصفهان اظهار كرد: دانشجويان در بدو ورود پرورش فكري مناسب ندارند و اين دانشجويان با بستر فكري دست نخورده خود در اختيار استادان هستند و مسئولين بايد فضاي دانشگاه را بگونه اي سالم سازي كنند كه عرصه فضاي آموزشي علم و دانش و ساحت مقدس تعليم تربيت آلوده نشود و لذا بايد سعي شود آسيب بوجود نيايد و اگر آسيب ها بوجود آمد نحوه برخورد با آن را بايد بدانيم، نگاه اغماضي جايش اينجا نيست، فرزندان اين مردم در دست دانشگاه امانت هستند و بايد مصون از هرگونه آسيب باشند و با خاطر فارغ به كسب علم بپردازند.

مديركل مركز گزينش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: البته در كار گزينشي تجسس ممنوع و خلاف شرع است و تجسس از نكات منفي و بدي است كه بعضا شاهد بوديم در دوره پيشين مديريتي دانشگاه از اين روش استفاده مي شده است و تجسس در قرآن به شدت نهي شده است " و لا تجسسوا " .

وي خطاب به مسئولين گزينش استان اصفهان گفت: خودتان بدنبال كشف فساد نرويد، بايد گزينش طوري باشد كه دست افراد را بگيريم نه خود افراد را، در زندگي افراد حق تجسس وجود ندارد، مدرك سازي بر عليه افراد بايد جمع شود و ممنوع است.

در ابتداي اين جلسه احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با تأكيد بر اهميت و جايگاه گزينش در دانشگاه، صيانت از سلامت محيط دانشگاه را منوط به نيروي انساني متعهد و سالم دانست و نقش گزينش را در تحقق اين مهم بسيار حياتي برشمرد.

در پايان اين برنامه از سوي برخي واحدهاي دانشگاه و از سوي واحد اصفهان و از طرف مركز گزينش دانشگاه آزاد اسلامي به رسم تقدير هدايايي به نيكزاد الحسيني اهداء شد و از زحمات چندين ساله ايشان تقدير و تشكر بعمل آمد و حكم مجتبي كمال ابلاغ گرديد.


 
 


تاریخ:
1394/07/25
تعداد بازدید:
693
منبع:
Powered by DorsaPortal