با همت مركز حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي؛ اولين شماره ماهنامه «چاره» ويژه كاركنان و اعضاي هيات علمي منتشر شد
اولين شماره ماهنامه «چاره» ويژه كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي با مطالب متنوع و رويكردي مبتني بر پرداختن به امور صنفي و رفاهي كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي، به همت مركز حوزه رياست و روابط عمومي منتشر شد.

 

با همت مركز حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي؛

اولين شماره ماهنامه «چاره» ويژه كاركنان و اعضاي هيات علمي منتشر شد

اولين شماره ماهنامه «چاره» ويژه كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي با مطالب متنوع و رويكردي مبتني بر پرداختن به امور صنفي و رفاهي كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي، به همت مركز حوزه رياست و روابط عمومي منتشر شد.

به گزارش مركز حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، اولين شماره ماهنامه داخلي «چاره» كه برگرفته از چهار حرف اول شعار اصلي دكتر ميرزاده (همگامي و همراهي، همدلي و همكاري) است با سرمقاله اي به همين عنوان از رياست دانشگاه، گفتگويي خواندني با دكتر صادق زيباكلام، گزارشي از روند انتخاب كارمند نمونه دانشگاه آزاد اسلامي، صفحات ويژه طنز و كارتون و ده ها مطلب خواندني ديگر منتشر شد.

دكتر دعاگويي رييس مركز حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه در مقدمه خود بر اين ماهنامه آورده است: «چاره، به عنوان اولين نشريه صنفي جامعه پرشمار و ارزشمند كاركنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي مي كوشد تا حس و باور جمعي اين خيل عظيم را بيش از پيش تقويت كند. چاره مي خواهد فارغ از نگاه هاي مديريتي و سياسي، بستري براي نشان دادن سهم و«هويت» واقعي اين جامعه باشد و بكوشد كه آيينه تمام نماي همه كساني باشد كه با كمترين ادعا در اوج دلسوزي، صبورانه حركت امروز و فرداي دانشگاه را رقم مي زنند».

گفتني است در نخستين شماره ماهنامه صنفي و فرهنگي چاره، مطالبي خواندني و مورد استفاده كارمندان و اعضاي هيات علمي نظير راهنماي استفاده از امكانات اقامتي – رفاهي دانشگاه، گفتگو با فرهاد قائمي ستاره واليبال ايران و دانشجوي واحد گرگان، گفتگو با دكتر مسلم رستمي معاون آموزشي واحد كرمانشاه، گفتگو با علي ياموسا قهرمان پرتاب وزنه جهان و كارمند واحد اهواز، اخبار موفقيت كاركنان و اعضاي هيات علمي در ماه گذشته، اخبار موفقيت فرزندان كاركنان و اعضاي هيات علمي، آثار ادبي و هنري كاركنان، خاطراتي از ليلي رشيدي و پژمان جمشيدي، صفحات سلامت و بهره وري، جدول، سودوكو و ... را از نظر خواهيد گذراند.

همچنين براي نخستين بار سامانه پيامكي «صداي كارمند» با شماره 3000300149 ويژه نظرات، پيشنهادات، انتقادات و مطالب كاركنان در مجله چاره راه اندازي شده است كه بي واسطه، صداي شما در ماهنامه كاركنان بزرگترين دانشگاه حضوري جهان خواهد بود.

راه هاي ارتباطي با مجله چاره نيز chareh.iau@gmail.com - chareh@iau.ac.ir و شماره تلفن 02147352631 است كه پذيراي مطالب و نظرات شما پيرامون مسائل صنفي و فرهنگي كاركنان است.

 

تاریخ:
1394/06/23
تعداد بازدید:
287
منبع:
Powered by DorsaPortal