عالميان: اتمام ظرفيت رشته روانشناسي در واحد اصفهان/ داوطلبان علاقه‌مند در رشته علوم تربيتي ثبت‌نام كنند
مديركل روابط عمومي واحد اصفهان از داوطلبان علاقه‌مند به رشته روانشناسي خواست با توجه به ظرفيت‌هاي باقيمانده در رشته‌هاي نزديك به روانشناسي مانند علوم تربيتي ثبت‌نام كنند.

 

مديركل روابط عمومي واحد اصفهان اعلام كرد:

با توجه به اتمام ظرفيت رشته روانشناسي داوطلبين علاقمند در رشته علوم تربيتي ثبت نام كنند

عالميان در گفت ‌وگو با خبرنگار خبرگزاري آنا: با توجه به استقبال بسيار خوب و گسترده داوطلبين از رشته هاي بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و تكميل ظرفيت برخي رشته ها از جمله رشته روانشناسي، دفتر روابط عمومي اين دانشگاه از داوطلبين علاقمند به رشته روانشناسي خواست، با توجه به ظرفيت هاي باقيمانده، در رشته هاي نزديك به روانشناسي مانند علوم تربيتي ثبت نام كنند.

مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني واحد اصفهان(خوراسگان) با اعلام اين مطلب افزود: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) بر اساس سياست هاي اعلامي سازمان مركزي دانشگاه اقدام به پذيرش بدون آزمون دانشجو در 29 رشته كارشناسي پيوسته و ناپيوسته خود نموده كه با توجه به استقبال خوب داوطلبين ظرفيت برخي رشته ها تكميل شده و يا در حال تكميل شدن است.

اصغر عاليمان اظهار كرد: در ميان رشته هاي بدون آزمون اعلامي، رشته هاي؛ زبان انگليسي، زبان فرانسه، علوم تربيتي، روانشناسي، حسابداري، تربيت بدني، علوم ورزشي، مهندسي كامپيوتر، مهندسي توليدات گلخانه اي، مهندسي شهرسازي و علمي كاربردي معماري و برخي گرايشات مهندسي كشاورزي، با استقبال خوبي مواجه بوده اند.

عالميان با بيان اينكه جايگاه علمي و تحقيقاتي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در ميان واحدهاي دانشگاهي كشور و حتي در مقايسه با بسياري از دانشگاههاي دولتي در وضعيتي مطلوبي قرار دارد، گفت: با توجه به زمان باقيمانده و ظرفيت هاي خالي در برخي رشته هاي ديگر اين دانشگاه، داوطلبين عزيز مي توانند در اسرع وقت با مراجعه به سايت مركز آزمون دانشگاه به نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.

عضو هيأت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) عنوان كرد: دفتر روابط عمومي و اطلاع رساني اين دانشگاه از يك ماه پيش تاكنون با تشكيل ستادي، علاوه بر پاسخگويي حضوري و تلفني به سؤالات تخصصي داوطلبين، با برگزاري نشست هاي مشترك با كارشناسان مشاوره تحصيلي آموزش و پرورش اصفهان و برگزاري چندين نشست خبري مطبوعاتي با حضور رئيس دانشگاه و معاون آموزشي و مديركل مالي و اطلاع رساني هاي مستمر در مطبوعات و خبرگزاري هاي ملي و محلي، زمينه ارتقاء سطح اگاهي داوطلبين عزيز را فراهم كرده است.

مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني واحد اصفهان(خوراسگان) در خصوص تكميل ظرفيت برخي از رشته هاي اين دانشگاه ابراز كرد: اين دانشگاه در صدد است با مذاكراتي كه با معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه انجام شده است ظرفيت پذيرش را در برخي از رشته ها كه تقاضاي بالايي داشته اند، افزايش دهد.

 

تاریخ:
1394/05/19
تعداد بازدید:
1076
منبع:
Powered by DorsaPortal