از سوي آستان قدس رضوي صورت گرفت: انتخاب جمال رحيمي كارمند واحد اصفهان به عنوان مداح آستان مقدس امام رضا(ع)
روابط عمومي و اطلاع رساني: از سوي آستان قدس رضوي(ع) جمال رحيمي كارمند دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) به عنوان مداح آن آستان مقدس برگزيده شد.

از سوي آستان قدس رضوي صورت گرفت:

انتخاب جمال رحيمي كارمند واحد اصفهان به عنوان مداح آستان مقدس امام رضا(ع)

روابط عمومي و اطلاع رساني: از سوي آستان قدس رضوي(ع) جمال رحيمي كارمند دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) به عنوان مداح آن آستان مقدس برگزيده شد.

جمال رحيمي كه از نوجواني به كار مداحي مشغول است، از سال 1374 به صورت رسمي در جلسات و هيئت هاي مذهبي خوراسگان به اجراي برنامه پرداخته است. وي از سال 1375 كارمند دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) است كه در كنار كار خود از سال 1380 به عنوان مداح كاروان در امور حج و زيارت با بعثه مقام معظم رهبري همكاري نزديك داشته و بارها توفيق تشرف به عتبات عاليات و مكه و مدينه را داشته است.

وي در تشريح چگونگي انتخاب خود بعنوان مداح آستان قدس رضوي(ع) گفت: در سال 1388 در سفري كه به مكه داشتم با يك عكاس از مشهد مقدس آشنا شدم وي چندين عكس از من گرفت و پس از سفر عكسها را براي من ارسال كرد. اين دوستي ادامه داشت تا اينكه در سال 1390 در سفري كه به اصفهان آمد، به من پيشنهاد داد اگر دوست داري در حرم امام رضا(ع) برنامه اجرا كني از برنامه هايي كه قبلا داشته اي، چند سي دي يا نوار بدهيد تا به دفتر امور فرهنگي آستان قدس رضوي(ع) شما را معرفي نمايم.

رحيمي ادامه داد: در سال 1391 پس از تشرف به مشهد مقدس به دفتر امور مداحان آستان مراجعه نمودم و يك درخواست كتبي هم ارائه دادم همراه با يك سري مدارك و پس از آن گاهاً به صورت تلفني پيگيري مي نمودم و بحمدا... پس از بررسي و برگزاري جلسه كميسيون فرهنگي آستان قدس، مورد پذيرش واقع و از اصفهان بعنوان مداح آن آستان به منظور اجراي برنامه از طرف آستان قدس رضوي در استانهاي مختلف كشور و نهايتاً درحرم رضوي انتخاب شدم.

اين مداح اهل بيت(ع) افزود: پس از آن از دفتر امور مساجد آستان قدس تماس گرفتند و اعلام نمودند جهت تكميل پرونده به مشهد مقدس بروم و حقيردر جلسه افتتاحيه طرح شوال تا محرم جلسات«مقتل» ويژه مداحان اهل بيت(ع) كه از طرف مركز آموزش مداحي استان زير نظر برادر بزرگوار فغاني پور و دوستان ديگر برگزار مي شود هم مورد تقدير قرار گرفتم و هديه اي از دست مداح اهل بيت(ع) حاج محمد گلابكير«مداح و خادم حرم امام رضا(ع)» دريافت كردم ، كه لازم مي دانم در اين خصوص از اين عزيزان تشكر و قدرداني نمايم.

اداره كل روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، انتخاب اين همكار عزيز را به تمامي همكاران و به ويژه مردم شهيد پرور و ولايتمدار استان اصفهان تبريك و تهنيت عرض مي نمايد.

 

تاریخ:
1394/05/18
تعداد بازدید:
364
منبع:
Powered by DorsaPortal