جديدي مشاور استاندار و مدير ستاد اقامه نماز استان اصفهان: از بركات انقلاب اسلامي توسعه فرهنگ اقامه نماز در دانشگاههاست
روابط عمومي و اطلاع رساني: مدير ستاد اقامه نماز استان اصفهان: از بركات و دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران ايجاد مساجد و نمازخانه ها و توسعه فرهنگ اقامه نماز در فضاي دانشگاه هاي كشور است.

 

جديدي مدير ستاد اقامه نماز استان اصفهان:

از بركات انقلاب اسلامي توسعه فرهنگ اقامه نماز در دانشگاههاست

روابط عمومي و اطلاع رساني: مدير ستاد اقامه نماز استان اصفهان: از بركات و دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران ايجاد مساجد و نمازخانه ها و توسعه فرهنگ اقامه نماز در فضاي دانشگاه هاي كشور است.

رضا جديدي مدير ستاد اقامه نماز استان اصفهان با بيان اين مطلب افزود: رژيم سابق پهلوي با سياست هاي ضد اسلامي كه در پيش گرفته بود، مانع از انجام فرائض در محيط هاي عمومي مانند ادارات و دانشگاه ها مي شد و به ياد دارم در دانشگاه اصفهان در زمان رژيم طاغوت حتي يك اتاق كوچك براي اقامه نماز نبود و حتي وقتي براي رفع اين مشكل به رييس دانشگاه مراجعه كرديم، رييس وقت دانشگاه در جواب گفت: اين امور مربوط به دانشگاه نيست.
جديدي در تبيين اهميت كسب روزي حلال به عنوان يكي از برترين عبادات، با ذكر داستاني از حسن بصري اظهار كرد: لقمه حلال و كسب روزي حلال مهم ترين جهاد مومن و از برترين عبادات است و انسان مومن بايد تمام همت و تلاش خود را در اين زمينه به كار گيرد.
مدير ستاد اقامه نماز استان در ادامه گفت: فعاليت هاي ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و تلاش هاي دبير ستاد اقامه نماز اين دانشگاه در كل استان از جايگاه ويژه و برتري خاصي برخوردار است و ما هميشه اين دانشگاه را به عنوان دانشگاه الگو براي تمام دستگاه هاي اجرايي استان معرفي مي كنيم.
 
وي پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، همراه با رييس و معاونان فرهنگي و پژوهش و فناوري و جمعي از مديران دانشگاه با حضور در مزار شهداي گمنام دانشگاه نسبت به مقام شامخ شهيدان اداي احترام كرده و قرائت فاتحه نمودند.

شايان گفتن است جديدي مدير ستاد اقامه نماز استان به منظور بازديد از فعاليت هاي ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) و به دعوت معاونت فرهنگي ـ اجتماعي اين واحد در جمع نمازگزاران دانشگاه حضور يافته بود.

 

تاریخ:
1394/04/13
تعداد بازدید:
293
منبع:
Powered by DorsaPortal