دكتر ميرزاده از مركز رشد و پژوهشگاه مركزي واحد اصفهان بازديد كرد/ افتتاح دانشكده معماري و شهرسازي و مديريت
دكتر حميد ميرزاده به اتفاق رئيس، مديران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان از بخشهاي مختلف مركز رشد و فناوري واحد اصفهان شامل بخشهاي گياهان دارويي و طب سنتي، كشاورزي و محيط زيست، دستگاه‌ها و نرم افزارها و توليدات شركتهاي دانش بنيان و واحدهاي فناور اين مركز ديدن كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از اصفهان، دكتر حميد ميرزاده به اتفاق رئيس، مديران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان از بخشهاي مختلف مركز رشد و فناوري واحد اصفهان شامل بخشهاي گياهان دارويي و طب سنتي، كشاورزي و محيط زيست، دستگاه‌ها و نرم افزارها و توليدات شركتهاي دانش بنيان و واحدهاي فناور اين مركز ديدن كرد.

   
 
مهندس كامران صفوي، رئيس مركز رشد واحد اصفهان و علي انصاري رئيس مركز فناوري، فعاليت ها و دست آوردهاي اين مركز را در حضور رئيس دانشگاه آ زاد اسلامي بيان كردند.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در اين بازديد آمادگي دانشگاه را براي ارائه وام با مشاركت بانك پاسارگاد به دانشجويان و استاداني كه توانايي هاي خود را ارائه دهند، اعلام كرد.
ميرزاده همچنين از بخشهاي مختلف پژوهشگاه مركزي واحد اصفهان بازديد كرد و علاوه بر آشنايي با تجهيزات و دستگاه‌هاي آزمايشگاهي اين پژوهشگاه، خطاب به مسئولان واحد اصفهان براي پيوستن به شبكه آزمايشگاهي ساها تاكيد كرد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در ادامه ساختمان دانشكده معماري و شهرسازي و مديريت واحد اصفهان را افتتاح كرد. اين دانشكده در 4800 متر مربع زيربنا، داراي 32 كلاس در دو طبقه است كه دروس رشته هاي معماري و شهرسازي و مديريت در مقاطع مختلف كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري در آن تدريس مي شود.
 

ميرزاده در حاشيه افتتاح اين دانشكده بر اهميت توجه به رشته معماري تاكيد كرد و با توجه به موقعيت شهر اصفهان خواستار مشاركت دانشگاه آزاد اصفهان در شوراي معماري ايراني اسلامي دانشگاه آزاد اسلامي به رياست مهندس محسن هاشمي شد.

رئيس دانشگاه آزاد در ادامه بازديد خود از بخش هاي مختلف واحد اصفهان از مركز تحقيقاتي گلخانه اي اين واحد شامل توليد بذر خيار با 300 رقم كشت، گلخانه پرورش گل، رز، آلستر،ميخك و ...، گلخانه فلفل دلمه اي و گوجه فرنگي ديدن كرد.
 
تاریخ:
1394/03/04
تعداد بازدید:
534
منبع:
Powered by DorsaPortal