دكتر فروغي: رشد فكري انسان در محيط جمع‌ شكل مي‌گيرد/ فكرهاي در انزوا به مقصد نمي‌رسد
روابط عمومي و اطلاع رساني: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) گفت: رشد فكري انسان در محيط جمع شكل مي‌گيرد و فكرهاي در انزوا به مقصد نمي‌رسند.

 

دكتر فروغي:

رشد فكري انسان در محيط جمع‌ شكل مي‌گيرد/ فكرهاي در انزوا به مقصد نمي‌رسد

روابط عمومي و اطلاع رساني: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) گفت: رشد فكري انسان در محيط جمع شكل مي‌گيرد و فكرهاي در انزوا به مقصد نمي‌رسند.

احمد علي فروغي در مراسم افتتاحيه همايش ملي فرهنگ، هنر و انديشه در جمع دانشجويان اظهار كرد: رشد و كمال انسان هيچ وقت در انزوا شكل نمي‌گيرد بلكه رشد فكري انسان هميشه در محيط جمعي شكل مي‌گيرد.

وي افزود: دانشگاه‌ آزاد اسلامي در جهت رشد دانشجويان و تربيت نسل فرهيخته تلاش مي‌كند و در اين راستا مطمئنا برنامه‌هايي را طراحي كرده است كه در رشد اجتماعي، فرهنگي و زندگي بهتر تاثير دارد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) تصريح كرد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با پيشينه بسيار افتخار آفرين تا كنون 60 هزار فارغ‌التحصيل داشته است.

وي ادامه داد: 400 عضو هيئت علمي، 500 نفر كارمند و 24 هزار دانشجو هم اكنون در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) به فعاليت هاي علمي آموزشي و تحقيقاتي مشغول هستند.

فروغي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) فراز و نشيب‌هاي زيادي را در طي اين سال‌ها گذرانده است و تاكنون توانسته به عنوان يكي از دانشگاه‌‌هاي افتخار آفرين محسوب شود.

وي در پايان با اشاره به برگزاري همايش ملي كانون‌هاي فرهنگي كشور در اصفهان تاكيد كرد: هر دانشجو مي‌تواند با نظريه‌پردازي و از طريق كانون‌هاي فرهنگي و علمي خالق يك ايده باشد و مسير زندگي سازنده‌ را باز كند.

 

تاریخ:
1394/02/21
تعداد بازدید:
98
منبع:
Powered by DorsaPortal