با حضور در مناطق محروم كشور: «مشق عشقِ» گروه جهادي بسيج دانشجويي واحد اصفهان در ايام فاطميه (س)
روابط عمومي و اطلاع رساني: در ايام تعطيلات نوروز و مصادف با ايام فاطميه(س)گروه جهادي بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با حضور در مناطق محروم اقدام به انجام خدمت رساني و زدودن گرد محروميت از مناطق محروم استان كهگيلويه و بوير احمد خواهد كرد.

 

با حضور در مناطق محروم كشور:

«مشق عشقِ» گروه جهادي بسيج دانشجويي واحد اصفهان در ايام فاطميه (س)

روابط عمومي و اطلاع رساني: در ايام تعطيلات نوروز و مصادف با ايام فاطميه(س)گروه جهادي بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با حضور در مناطق محروم اقدام به انجام خدمت رساني و زدودن گرد محروميت از مناطق محروم استان كهگيلويه و بوير احمد خواهد كرد.

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با اعلام اين خبر افزود: گروه جهادي اين مجموعه كه يكي از با سابقه ترين و جامع ترين گروه هاي جهادي كشور است از 28 اسفندماه سال جاري با عنوان «مشق عشق» ، مصادف با دهه فاطميه (س) آغاز به كار مي‌كند و اين فعاليت تا 14 فروردين ماه سال آينده ادامه خواهد داشت.

محمدهادي ايزدي در رابطه با برگزاري اردوي جهادي توسط بسيج دانشجويي اين دانشگاه گفت: گروه جهادي حضرت زهرا(س) بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) امسال با حضور 110 نفر از دانشجويان با عنوان «مشق عشق» به مناطق محروم فريدن و ياسوج اعزام مي‌شوند.

وي اظهار كرد: اين اردو با حضور تيم‌هاي بهداشتي، عمراني، كشاورزي و گروه فرهنگ داخلي و خارجي برگزار خواهد شد كه كار گروه بهداشتي شامل مجموعه خدمات پزشكي، پرستاري، دندانپزشكي و مامايي است و با توجه به امكانات تدارك ديده شده و حمايت هاي رياست دانشگاه، دكتر فروغي، سه يونيت سيار دندانپزشكي با گردش در روستاها اقدام به ارائه خدمات دندانپزشكي به روستائيان خواهند كرد.

ايزدي در رابطه با برنامه‌هاي فرهنگي اين اردو گفت: در حوزه فرهنگي شش مبلغ شامل سه مبلغ برادر و سه مبلغ خواهر با حضور در روستاها به تببين مسائل عقيدتي و فرهنگي خواهند پرداخت و با برنامه‌ريزي صورت گرفته و بهره گيري از حضور روانشناسان متخصص در حوزه كودكان، خانه موقت كودك ايجاد و به ارائه خدمات ويژه به اين عزيزان همت خواهد شد.

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با اشاره به حضور گروه كارشناسي كشاورزي در اردوي جهادي امسال گفت: اين گروه با برگزاري كلاس‌هاي تخصصي در زمينه كشاورزي براي كشاورزان و باغ داران و بومي‌هاي منطقه نسبت به بهبود روش هاي بهينه كشاورزي و آبياري با هدف صرفه جويي در منابع آب و افزايش بازدهي محصولات كشاورزي اقدام مي كنند.

ايزدي با اشاره به اينكه امسال دوازدهمين دوره از اين اردو است، خاطر نشان كرد: اين اردو به نام حضرت زهرا(س)، از 28 اسفند ماه جاري و مصادف با دهه فاطميه(س) آغاز به كار مي‌كند و اين فعاليت تا 14 فروردين ماه سال آينده ادامه خواهد داشت.

وي در پايان گفت: تربيت كادر جهادي از مواردي است كه هفته ها بلكه ماهها قبل از اردو به آن پرداخته شده و در انتخاب افراد به تخصص، مهارت هاي فردي،تعهد و برخورداري از انگيزه خدمت ‌توجه شده است، چراكه دانشجويان بايد به اين توانايي رسيده باشند كه بتوانند در قالب گروه جهادي به فعاليت بپردازند و تاثيرگذاري لازم را در اين زمينه داشته باشند.

تاریخ:
1393/12/26
تعداد بازدید:
274
منبع:
Powered by DorsaPortal