رئيس بسيج اساتيد استان اصفهان: مديريت جهادي برآمده از انقلاب اسلامي و نشان دهنده هويت اسلامي ماست
روابط عمومي و اطلاع رساني؛ عليرضا احساندوست رئيس بسيج اساتيد استان اصفهان: مديريت جهادي برآمده از انقلاب اسلامي و نشان دهنده هويت اسلامي ما در فضاي بين الملل و داخل كشور است.

رئيس بسيج اساتيد استان اصفهان:

مديريت جهادي برآمده از انقلاب اسلامي و نشان دهنده هويت اسلامي ماست

روابط عمومي و اطلاع رساني؛ عليرضا احساندوست رئيس بسيج اساتيد استان اصفهان: مديريت جهادي برآمده از انقلاب اسلامي و نشان دهنده هويت اسلامي ما در فضاي بين الملل و داخل كشور است.

احساندوست كه در همايش «مديريت جهادي از تئوري تا عمل» در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) سخن مي گفت، با بيان اين مطلب افزود: در مديريت ما بايد يك طراحي زيربنايي را دنبال كنيم، مديريت مبتني بر عقلانيت بريده از نظام توحيدي نمي تواند نظام اسلامي را به سوي اهداف خود هدايت كند.

وي اظهار كرد: اين مديريت را طراحان، بايد از دل انقلاب اسلامي طراحي كنند و حوزه هاي تحقيقاتي و علمي با گرايش مديريت، اين توان را دارند البته اين نيازمند به اقدامات عملي است، و ما با نگاه خودباوري اين توان را داريم كه در كار منسجم و تشكيلاتي هدايت شويم .

احساندوست با ارائه تحليلي از طيف هاي فكري رايج در جامعه در خصوص مديريت و كار جهادي گفت: ما در اين خصوص با 2 تا 3 طيف مواجه هستيم، عده اي با غفلت خود، دچار روز مرگي هستند، عده اي انگيزه كشي مي كنند و به انسانها نگاه بدبينانه دارند و نمي خواهند نظام اسلامي حيات طيبه داشته باشد، برخي هم ذاتا مقلد هستند و مي خواهند در هر كاري جا پاي غرب بگذارند البته اين منافاتي با اين ندارد كه بايد از تجربيات و علم سايرين استفاده كنيم، ولي تقليد كوركورانه ازغرب نمي تواند الگويي مناسب براي ما باشد.

رئيس بسيج اساتيد استان اصفهان افزود: امام خميني(ره)، خود را باور كرده بود و توانست روح خودباوري را در ملت مسلمان و جوانان انقلابي زنده كند و خودباوري طليعه و آغازي شده است براي گام برداشتن بسوي تمدن نوين اسلامي و همه بايد با روحيه جهادي در اين امر مشاركت كنند تا به نتيجه برسيم و بايد دانست مديريت جهادي شعار يك سال خاص نيست بلكه راهبرد هميشگي ما خواهد بود.

تاریخ:
1393/12/05
تعداد بازدید:
115
منبع:
Powered by DorsaPortal