مديركل صدا و سيماي استان اصفهان: ضرورت نهايت بهره برداري از فرصت گرانقدر برگزاري اجلاس آسايهل 2015
روابط عمومي و اطلاع رساني؛ بايد با برنامه ريزي دقيق و همه جانبه نگر، از فرصت گرانقدر حضور روساي بيش از 190 دانشگاه مهم جهان در اجلاس بين المللي آسايهل 2015 در ايران و به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) نهايت بهره برداري را بعمل آورد.

 

مديركل صدا و سيماي استان اصفهان:

ضرورت نهايت بهره برداري از فرصت گرانقدر برگزاري اجلاس آسايهل 2015

روابط عمومي و اطلاع رساني؛ بايد با برنامه ريزي دقيق و همه جانبه نگر، از فرصت گرانقدر حضور روساي بيش از 190 دانشگاه مهم جهان در اجلاس بين المللي آسايهل 2015 در ايران و به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) نهايت بهره برداري را بعمل آورد.

مسعود احمدي افزادي مديركل جديد شبكه استاني صدا و سيماي اصفهان كه در ديدار دكتر فروغي و هيات همراه با ايشان، با هدف تبريك انتصاب وي سخن مي گفت، افزود: برگزاري اجلاس با اهميت آسايهل 2015 با حضور استادان و فرهيختگان كشورهاي مختلف جهان، مي تواند ظرفيتهاي زيادي را براي عرصه آموزش عالي ايران فراهم نمايد.

احمدي با تأكيد بر آمادگي شبكه استاني اصفهان بر هر گونه همكاري در بازتاب اجلاس بين المللي آسايهل 2015 اظهار كرد: صدا و سيماي استان هرگونه همكاري را در اين خصوص بر خود فرض مي داند و پيشنهاد مي نمايد براي بازتاب بهتر مصاحبه هاي خبري، نسبت به احداث و راه اندازي استوديوي ويژه خبري در واحد اصفهان(خوراسگان) اقدام شود.

مديركل شبكه استاني اصفهان خاطر نشان كرد: دانشگاه آزاد اسلامي با اتكاء به توانمندي هاي بالاي خود مي تواند دروه هاي 3 تا 6 ماهه مشترك را با دانشگاههاي شركت كننده در همايش آسايهل بويژه در مبحث آموزش زبان فارسي، آموزش معماري اسلامي و ... در دستور كار خود قرار دهد.

احمدي با بيان اينكه شبكه استاني اصفهان با توجه به ظرفيت هاي خود خواهد توانست نسبت به پوشش برنامه هاي اجلاس |آسايهل در شبكه هاي بين المللي سيما با همكاري معاونت محترم سازمان پيگيري نمايد، گفت: برابر شناختي كه از دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) بدست آورده ام، بطور حتم اين دانشگاه، اجلاسي آبرومند و با كيفيت را در خرداد ماه برگزار خواهد نمود و مايه افتخار جمهوري اسلامي خواهد شد.

در ابتداي اين نشست مشترك احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با ارائه گزارشي كوتاه به معرفي دانشگاه، رشته ها، فناوري ها و دستاوردهاي تحقيقاتي و دانش بنيان دانشگاه پرداخت كه با تحسين و استقبال مديركل صد و سيماي استان همراه شد.

فروغي گفت: امروز به جرأت مي توانم بگويم كه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) يك دانشگاه كارآفرين و فناور است كه با فعاليت بيش از 80 شركت و تيم دانش بنيان توانسته است در كل دانشگاه آزاد اسلامي، مقام نخست را در اين حوزه از آن خود نمايد.

در اين نشست كه پيام نجفي، معاون پژوهش و فناوري، محمدجواد فرهنگ مدير حراست، اصغر عالميان مدير روابط عمومي واطلاع رساني و محمدحامد كياني مسؤول امور بين الملل دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، حضور داشتند هر يك به ارائه توضيحاتي در خصوص اهميت اجلاس آسايهل 2015 پرداختند.

در پايان اين جلسه طرفين بر توسعه همكاري هاي متقابل و تشكيل كارگروه مشترك براي پوشش خبري و تصوري اجلاس آسايهل 2015 توافق كردند.

شايان گفتن است مسعود احمدي افزادي مديركل جديد شبكه استاني اصفهان داراي مدرك دكتري اديان و عرفان تطبيقي است و پيش از اين در شبكه هاي مختلف تلويزيوني، راديويي و خبري سوابق حرفه اي برنامه سازي و رسانه اي دارد و مديريت شبكه تهران، مديريت راديو جوان، مديركلي صدا و سيماي مركز گلستان و مديركلي راديو البرز از مهمترين سوابق مديريتي وي در سازمان صدا و سيما به شمار مي آيد.

 

تاریخ:
1393/11/13
تعداد بازدید:
341
منبع:
Powered by DorsaPortal