معاونت فرهنگي واحد اصفهان توليد كرد: تله فيلم بلند « نفـس» با موضوع مساله ي مهاجرت جوانان
تله فيلم بلند « نفـس» با موضوع مساله ي مهاجرت جوانان، محيط زيست، اهميت و جايگاه خانواده در بحث امنيت رواني و ذهني براي جوانان توسط معاونت فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) توليد شد.

 

معاونت فرهنگي واحد اصفهان توليد كرد:

تله فيلم بلند « نفـس» با موضوع مساله ي مهاجرت جوانان

تله فيلم بلند « نفـس» با موضوع مساله ي مهاجرت جوانان، محيط زيست، اهميت و جايگاه خانواده در بحث امنيت رواني و ذهني براي جوانان توسط معاونت فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) توليد شد.

پيش توليد ساخت اين فيلم از اوايل تير ماه سال 92 به كارگرداني حامد توسلي، دانشجوي واحد اصفهان با نگارش فيلم نامه، انتخاب بازيگر و تمرينات آغاز و كار تصوير برداري آن از اوايل ارديبهشت سال جاري تا اواخر همان ماه بطول انجاميد.

در اين فيلم به موضوع مهاجرت كه دغدغه ي عده اي از جوانان كشورمان است پرداخته شده است موضوعي كه سوداي ذهني بعضي از جوانان براي فرار از مشكلات ظاهري است در صورتي كه تلاش و كوشش براي از ميان برداشتن مشكلات را از ياد برده اند، قصه ي فيلم درباره زوج جواني است به نامهاي شيدا و علي كه تصميم به مهاجرت مي گيرند و در اين راه به مشكلاتي بر مي خورند كه در ادامه داستان به آنها پرداخته مي شود.

از ديگر مسائل مطرح شده در اين فيلم مساله محيط زيست، اهميت و جايگاه خانواده در بحث امنيت رواني و ذهني براي جوانان و حمايت نهادي مانند دانشگاه آزاد اسلامي از جوانان در جهت اجرا كردن طرح هاي علمي و فرهنگي خود و ماندن و خدمت كردن به مردم كشور خود به جاي رفتن به كشورهاي ديگر است.

تهيه كننده گي اين كار بر عهده معاونت فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و با هزينه اي در حدود چهل ميليون تومان بوده است كه 35 نفر نيروي انساني به طور مستقيم در تهيه آن فعاليت داشته و اكثراً از دانشجويان واحد اصفهان بوده اند.

ديگر عوامل فيلم؛ كارگردان: حامد توسلي نويسنده: حامد توسلي تصوير بردار: بهنام تاجمير رياحي، صدابردار: سعيد بهرامي گريم: ندا كريمي، طراح صحنه و لباس: نادره نادري مدير توليد: شنتيا نكويي مهر، بازيگران: علي رحيمي، شيدا طبالي، حامد توسلي، منصور گماري، پگاه پيراسته، بهمن داراب نژاد و سارا صادقي.

 

تاریخ:
1393/07/26
تعداد بازدید:
517
منبع:
Powered by DorsaPortal