برگزاري جلسه توجيهي با استقبال گسترده دانشجويان ورودي جديد
جلسه توجيهي دانشجويان ورودي جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با استقبال گسترده دانشجويان در سه نوبت جداگانه براي دانشجويان كارشناسي، كارشناسي ارشد برادران و كارشناسي ارشد خواهران در سالن فردوسي برگزاري شد.

جلسه توجيهي دانشجويان ورودي جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با استقبال گسترده دانشجويان در سه نوبت جداگانه براي دانشجويان كارشناسي، كارشناسي ارشد برادران و كارشناسي ارشد خواهران در سالن فردوسي برگزاري شد.

در ابتداي اين مراسم حجه الاسلام و المسليمن سيد مجتبي ميردامادي رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و امام جمعه موقت اصفهان، با گراميداشت ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس، همزمان بودن آغاز سال تحصيلي با ايام هفته دفاع مقدس را مبارك و درس آموز دانست و خطاب به دانشجويان جديد گفت: در آغاز سال تحصيلي از خداوند كمك بخواهيد تا دين خود را به اين مملكت ادا كنيد به مملكتي كه صدها هزار نفر در دفاع از آن شهيد شدند ولي هرگز تسليم نشدند دشمن فقط رجزخواني مي كند ولي هيچ غلطي نمي تواند.

ميردامادي با انتقاد از سياست هاي دوگانه غرب افزود: امريكاي جهان خوار مي گويد گزينه ها روي ميز است بياوريد ببينيم چه غلطي مي خواهيد بكنيد، آيا ما در قبال خون شهدا مسئول نيستيم همه دانشگاهيان در اين باره مسئول هستند و بايد با تلاش و كوشش از آرمانهاي نظام اسلامي دفاع كنند.

رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان اظهار داشت: شما عزيزان بايد اين مملكت را به استقلال و خود كفايي برسانيد اين واحد دانشگاهي با مديري قوي، مدبر و خستگي ناپذير و اساتيد مجربي كه در آن مشغول به كار هستند افتخارات زيادي براي ايران اسلامي كسب كرده است.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به روايتي گفت: پيامبر(ص) فرمودند علم نوري است كه خداوند در نهاد هر كه بخواهد قرار خواهد داد و كسب علم بنا بر روايات اسلامي بر همگان واجب است و محدود به مكان خاصي نمي باشد و عبادت به نماز و روزه زياد نيست عبادت تفكر در صنع خداست كه هيچ وقت تمام نمي شود.

در ادامه اين مراسم دكتر احمدعلي فروغي رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با ارائه سخناني و نمايش اسلايد نكات بسيار مهمي را درباره تحصيل موفق و قواعد و مقررات تحصيل و راه پيشرفت در دانشگاه يادآور شد كه با استقبال دانشجويان مواجه گرديد.

در پايان اين مراسم معاونين، رؤساي دانشكده ها، مدير حراست با حضور بر روي سن ضمن معرفي خود به دانشجويان به تشريح حوزه كاري خود پرداختند.
 
 
 
تاریخ:
1393/07/05
تعداد بازدید:
800
منبع:
Powered by DorsaPortal