رئيس واحد آكسفورد در واحد اصفهان خبر داد: براي ارتقاي سطح واحد آكسفورد برنامه هاي جديدي در دست اقدام داريم
علاوه بر برنامه هاي تدوين شده با تلاش شبانه روزي سعي در اخذ مجوز هاي جديد براي ارتقاي سطح واحد آكسفورد داريم و همچنين در آموزش هاي لازم صدد احياي مجوزهاي باطل شده در سالهاي 90 تا 92 هستيم.

رئيس واحد آكسفورد در واحد اصفهان خبر داد:

براي ارتقاي سطح واحد آكسفورد برنامه هاي جديدي در دست اقدام داريم

علاوه بر برنامه هاي تدوين شده با تلاش شبانه روزي سعي در اخذ مجوز هاي جديد براي ارتقاي سطح واحد آكسفورد داريم و همچنين در آموزش هاي لازم صدد احياي مجوزهاي باطل شده در سالهاي 90 تا 92 هستيم.

احد باقر زاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد آكسفورد كه در اجلاس معرفي مركز همكاري هاي بين الملل آكسفورد OICC (Oxford International Collaboration Centre) سخن مي گفت، با اعلام اين مطلب افزود: فعاليت آكسفورد اجمالا به سه دوره تقسيم مي شود دوره اول از زمان تاسيس تا سال 1388 كه در اين دوره ثبت اين واحد و كسب مجوزهاي لازم آكسفورد، خريد زمين در 50 مايلي لندن ـ كه هم اكنون دانشگاه آزاد اسلامي مالك اين زمين مي باشد ـ كسب گواهينامه هاي BIC و BITاز انگلستان، دعوت از 60 مربي به واحد آكسفورد و ارائه آموزش هاي لازم به آنها در يك دوره 9 ماهه تا سطح آنها را به دوره PHD رسانديم سپس اين عزيزان به كشور بازگشتند و در مدارج بالا مشغول به كار شدند.

رئيس واحد آكسفورد اظهار كرد: دوره دوم از سال 1388 تا 1390 بود و براي اينكه بتوانيم موجبات توسعه فرهنگ غني اسلامي را احيا كنيم دوره هاي كارشناسي و كارشناسي ارشد را در واحد آكسفورد ايجاد كرديم و موفق به كسب درجه HTC بالاترين درجه در كشور انگلستان شديم و دانشجويان زيادي را از كشورهاي سريلانكا، بنگلادش، پاكستان و...جذب كرديم و با همكاري يكي از واحدهاي دانشگاهي لندن، برگزاري دوره مديريت رهبري را در واحد آكسفورد برعهده گرفتيم و در اين دوره 60 واحد دانشگاهي حضور داشتند و در طي اين سالها توانستيم امتياز برگزاري كلاسهاي آموزشي را از واحد كمبريج دريافت كنيم.

باقر زاده گفت: دوره سوم از سال 1390 تاكنون است. پس از رياست دكتر دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد آكسفورد به حالت تعطيل در آمد و كليه مجوزهايي كه با زحمت و تلاش فراوان اخذ شده بود، باطل گرديد ولي پس از رياست دكتر ميرزاده بر دانشگاه آزاد اسلامي مجددا واحد آكسفورد راه اندازي گرديد و هم اكنون با تلاش شبانه روزي سعي در اخذ مجوزهاي باطل گرديده و همچنين مجوز هاي جديد براي ارتقاي سطح واحد آكسفورد داريم.

تاریخ:
1393/05/27
تعداد بازدید:
215
منبع:
Powered by DorsaPortal