به ميزباني واحد اصفهان آغاز گرديد: چهارمين دوره بين المللي مديريت و رهبري در ورزش همگاني CLC
چهارمين دوره بين المللي مديريت و رهبري در ورزش همگاني (CLC) با هدف افزايش دانش مديران و انتقال تجربه توسط فدراسيون ورزش هاي همگاني استان اصفهان به مدت پنج روز در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) آغاز به كار كرد.

چهارمين دوره بين المللي با هدف افزايش دانش مديران و انتقال تجربه توسط فدراسيون ورزش هاي همگاني استان اصفهان به مدت پنج روز در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) آغاز به كار كرد.

باقري، رئيس هيات ورزشهاي همگاني استان اصفهان با بيان اين مطلب و با اشاره به تاكيد مقام معظم رهبري(ره) بر توسعه ورزش همگاني گفت: ما بايد تربيت را از مديران ورزشي آغاز كنيم كه با اين هدف جمعي 100 نفره از 32 استان كشور در اين دوره حضور دارند.

باقري افزود: ما بايد با مديريت و ورزش همگاني به صورت عملي برخورد كنيم و سعي در افزايش كيفيت كار داشته باشيم گارگاههاي عملي كه در اين دوره برگزار مي شود امكان انتقال تجربه از استان هاي مختلف را فراهم مي كند كه اين انتقال تجربه مي تواند كشور ما را براي رشد ورزش همگاني و مديران اين عرصه فراهم كند.

همچنين ميترا روحي، مدرس و نماينده فدراسيون ورزش همگاني استان اصفهان اظهار داشت: در كنار اين دوره، كارگاههايي با حضور استادان داخلي و خارجي برگزار مي شود كه طبق سرفصل فدراسيون ورزش همگاني جهاني 2 يا 3 مدرس بين المللي حضور دارند و از اين ميان «پيتر كاپوستين» از كشور آلمان و «ويم فلورجين» از كشور هلند، از مدرسين بين المللي اين دوره مي باشند.

روحي با بيان اينكه مدرسين داخلي اين دوره شهرام زماني، نادر شكري و شهرام علم و اينجانب مي باشيم، افزود: برگزاري اين دوره به صورت كارگروهي است و شركت كنندگان با توجه با شرايط موجود خود در استان برنامه هاي خويش را ارائه مي دهند اين روش باعث افزايش توانمندي افراد و پيوند ميان مدير، دانشجو، برنامه ريزها، دانشگاهها و افراد عادي مي شود و بطور خلاصه نهادها و سازمان ها در گير مي شوند و وقتي توليد علم مي شود بلافاصله در اختيار افراد قرار مي گيرد و برنامه ها در سطح استان به اجرا در مي آيد و باعث مي شود كه بلافاصله اشكالات برنامه ها به برنامه ريزان انعكاس داده شده و در نتيجه موجب مي شود كه علم به شكل عملياتي در اختيار برنامه ريزها قرار گيرد.

نماينده فدراسيون ورزش همگاني ادامه داد: ما جزو كشور هايي هستيم كه در ليست فدراسيون جهاني قرار دارد و برنامه هاي متنوعي در بخش هاي تئوري، آموزشي و عملياتي انجام مي دهد. خوشبختانه با حمايت رهبر معظم انقلاب اسلامي، وزير ورزش و مجموعه دولت فرصت مناسبي به وجود آمده كه بتوانيم دانش خود را با ضوابط بين المللي بروز رساني كنيم و برنامه هاي در خوري پياده كنيم و كمك شاياني به ورزش همگاني داشته باشيم.

رئيس هيات ورزش هاي همگاني استان در ادامه اين گفتگو ابراز داشت: برگزاري اين دوره در اصفهان با توجه به مركزيت جغرافيايي استان و برخورداري از ظرفيتهاي بالاي برگزاري اين قبيل دوره ها در اصفهان فرصت بسيار خوبي براي استان هاي ديگر است و البته با توجه به تعامل بسيار مثبت و حمايت هاي دكتر فروغي رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) شرايطي فراهم شد كه اين دوره در محل دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار گردد.

وي در پايان اظهار اميدواري نمود چنين دوره هايي با كمك اساتيد دانشگاهها و به شكل استاني در سطح وسيعي در كشور برگزار شود كه منافع زيادي براي استان ها خواهد داشت و در عين حال اساتيد دانشگاهها با واقعيت هاي موجود مواجه مي شوند زيرا بسياري از تئوري ها وقتي به منصه عمل مي رسند درك مي شوند و كمك مي كند دانشجو با واقعيات موجود، طرح ها و ايده هاي خود را ارائه كنند در واقع با استفاده از دانش بين الملل جهت ارتقا دانش خود استفاده مي كنيم.
 
تاریخ:
1393/02/30
تعداد بازدید:
161
منبع:
Powered by DorsaPortal