نسل سراجي در واحد اصفهان عنوان نمود: واحد اصفهان از واحدهاي بسيار خوب دانشگاه آزاد اسلامي است
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) ; جبرائيل نسل سراجي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) از امكانات و زيرساختهاي پژوهشي، رفاهي و آموزشي مطلوبي برخوردار است و اين واحد از واحدهاي بسيار خوب دانشگاه آزاد اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان); جبرائيل نسل سراجي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) از امكانات و زيرساختهاي پژوهشي، رفاهي و آموزشي مطلوبي برخوردار است و اين واحد از واحدهاي بسيار خوب دانشگاه آزاد اسلامي است.

رئيس مركز توسعه آموزش پزشكي و امور دانشجويان معاونت پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي كه از بخشهاي مختلف واحد اصفهان(خوراسگان) بازديد مي كرد با اعلام اين مطلب افزود: اينجانب بعنوان مسؤول توسعه آموزش پزشكي و امور دانشجويان دانشگاه، بازديد از واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي را از برنامه هاي مهم كاري خود قرار داده ام و در بازديد از اين واحد دانشگاهي، آن را بسيار درخشان و دانشكده دندانپزشكي آن را بسيار موفق ديدم.

نسل سراجي كه استاد تمام عضو هيأت علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران بوده و از اواسط مهر ماه 1392 به شوراي پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي پيوسته است، اظهار داشت: فعاليتهاي حوزه علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي توسط من و همكارانم رصد مي شود و در همين راستا بازديدهايي را از واحدهاي دانشگاهي كه رشته هاي پزشكي دارند در دست انجام است.

وي گفت: در همين راستا از دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) بازديدي داشتم و از بخش هاي پژوهشي اين دانشگاه بازديد نمودم و واحد را بسيار درخشان و دانشكده دندانپزشكي را بسيار درخشان ديدم.

رئيس مركز توسعه آموزش پزشكي و امور دانشجويان معاونت پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي ضمن بازديد بخشهاي اداري و سالن هاي اجتماعات و بخشهاي آموزشي و پژوهشي، از مركز رشد فناوري واحد اصفهان (خوراسگان)  نيز بازديد نمود و خاطر نشان ساخت: ايجاد و توسعه شركتها و محصولات دانش بنيان افق آينده دانشگاه آزاد اسلامي است و خوشبختانه واحد اصفهان(خوراسگان) در اين زمينه رشد چشمگيري داشته است.

نسل سراجي با تقدير از خدمات دكتر فروغي بعنوان مؤسس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: موقعيت واحد اصفهان(خوراسگان) با توجه به اينكه در مركز شهر اصفهان واقع شده و شهر اصفهان زير ساختهاي خوبي براي رشد دانش دارد، مي تواند بستر توسعه بيشتر رشته هاي تحصيلات تكميلي و پذيرش بيشتر دانشجو را در آينده خوبي در پي داشته باشد.

انتهاي پيام/ ع

تاریخ:
1392/10/17
تعداد بازدید:
271
منبع:
Powered by DorsaPortal