حضور چشمگير اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه در راهپيمايي 13 آبان
بمناسبت گراميداشت يوم الله 13 آبان و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني، اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه آزاداسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در راهپيمايي و مراسم اين روز حضور يافتند.

حضور چشمگير اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه در راهپيمايي 13 آبان

روابط عمومي و اطلاع رساني؛ بمناسبت گراميداشت يوم الله 13 آبان و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني، اساتيد، كاركنان و دانشجويان
دانشگاه آزاداسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در راهپيمايي و مراسم اين روز حضور يافتند.

در اين برنامه كه با هماهنگي معاونت فرهنگي دانشگاه و همكاري بسيج اساتيد، بسيج كاركنان و بسيج دانشجويان دانشگاه تدارك ديده شده بود، جمع قابل توجهي از دانشجويان، اساتيد و كاركنان اين واحد دانشگاهي در راهپيمايي و مراسم گراميداشت يوم الله 13 آبان و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني شركت نمودند.

راهپيمايان در اين مراسم ضمن سر دادن شعارهاي انقلابي و اصولي «مرگ بر آمريكا» و «مرگ بر اسرائيل»، پرچم آمريكا و اسرائيل را به نشانه انزجار از جنايات ضد بشري و ضد اسلامي دولتهاي مذكور به آتش كشيدند.

در ادامه حجه السلام و المسلمين سالك نماينده مردم شريف اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، با حضور در جايگاه ـ كه در مقابل گلستان شهداي اصفهان برپا شده بود ـ با ارائه سخناني ضمن ارائه تحليلي از وضعيت كنوني جهان سلطه و ضعف دستگاه استكباري نسبت به سالهاي اول پيروزي انقلاب، با استناد به فرمايشات مقام معظم رهبري، خواهان هوشياري دستگاه ديپلماسي كشور نسبت به خدعه و فريب دشمن در مذاكرات شد.

در پايان اين مراسم به منظور تجليل از خانواده شهدا، پدر و مادر چند تن از شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي به جايگاه دعوت و با حضور تعدادي از مسؤولين و نيز دكتر فروغي رياست دانشگاه در جايگاه، از اين عزيزان تقدير شد.
 
 
تاریخ:
1392/08/14
تعداد بازدید:
407
منبع:
Powered by DorsaPortal