دكتر جلالي زند خبر داد: افتتاح رستوران آزاد ويژه خواهران، در واحد اصفهان(خوراسگان)
رستوران آزاد ويژه خواهران، در باغ زيتون دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) افتتاح شد.


رستوران آزاد ويژه خواهران، در باغ زيتون دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) افتتاح شد.
 

دكتر جلالي زند با اعلام اين خبر افزود: با توجه به احساس نيازي كه هميشه بمنظور اختصاص محلي براي تغذيه، استراحت، مطالعه و آرامش دانشجويان خواهر وجود داشت، رستوران و بوفه آزاد اختصاصي خواهران در باغ زيتون دانشگاه احداث و مورد بهره برداري قرار گرفت.

معاون دانشجويي واحد اصفهان(خوراسگان) اظهار داشت: اين مجموعه اختصاصي كه در برگيرنده سالن مطالعه و سالنهاي پذيرايي است در وسط باغ مصفاي زيتون دانشگاه احداث شده است و از 3 ورودي از سمت دانشكده دندانپزشكي، بخش پشتي دانشكده پرستاري و مسجد، قابليت دسترسي دارد.

دكتر جلالي زند خاطر نشان ساخت: اين مجموعه زيبا با مساعدت رياست و همت حوزه هاي اداري مالي و عمراني دانشگاه طي مراسمي با حضور مسئولين و به دست دكتر فروغي ابري رياست اين دانشگاه افتتاح گرديد.

معاون دانشجويي واحد اصفهان(خوراسگان) در تشريح امكانات اين مجموعه گفت: مجموعه باغ زيتون همه روزه با قابليت ارائه صبحانه سرد و گرم، اعم از كره و مربا، پنير، نيمرو، آَش، حليم و عدس، طبخ و توزيع وعده غذايي ناهار با تنوع بالا و نيز تهيه انوع فست فود ها را در برنامه كاري خود دارد.

دكتر جلالي زند با بيان اينكه مديريت اين مجموعه با نظارت مستقيم حوزه دانشجويي دانشگاه، از طريق مزايده عمومي به پيمانكاري مجرب و واجد شرايط واگذار شده است، افزود: بر اساس مفاد قرارداد في مابين، پيمانكار موظف به عرضه مواد غذايي سالم با كيفيت مناسب و ارزانتر از نرخ اتحاديه شده است.

وي با اين توضيح كه مجموعه رستوران زيتون داراي 3 سالن مجهز بمنظور استفاده دانشجويان دختر است، اظهار داشت: كليه كاركنان اين مجموعه زن و داراي پروانه بهداشتي بمنظور كار در اغذيه فروشي هستند.

دكتر جلالي زند گفت: اين مجموعه در آينده نزديك به سيستم وايرلس مجهز خواهد شد و دانشجويان به راحتي خواهند توانست بطور رايگان به اينترنت دسترسي داشته باشند.

 

تاریخ:
1392/08/13
تعداد بازدید:
365
منبع:
Powered by DorsaPortal