بهمن پور خبر داد:کسب شش رتبه برتر سما منطقه 4، در جشنواره کشوری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی سما
به گزارش روابط عمومی واحد اصفهان؛ دانشجویان منطقه 4 سما در جشنواره کشوری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی سما موفق به کسب 6 رتبه برتر کشوری شدند.

 

به گزارش روابط عمومی واحد اصفهان؛ دانشجویان منطقه 4 سما در  جشنواره کشوری پژوهش ها و اختراعات دانشجویی سما موفق به کسب 6 رتبه برتر کشوری شدند.

    محمدرضا بهمن پور معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد اصفهان (خوراسگان) و دبیر منطقه چهار سما با اعلام این خبر افزود: دانشجویان دانشکده های فنی حرفه ای منطقه 4 سما، ضمن حضور در جشنواره کشوری پژوهش ها واختراعات دانشجویی سما با 6 اختراع و 8 طرح پژوهشی، توانستند 6 رتبه برتر کشوری را در میان دانشجویان سما به خود اختصاص دهند.

     دبیر منطقه 4 سما اظهار داشت: در این جشنواره که در تاریخهای 13 و 14 شهریور ماه 92 در شهر مقدس مشهد برگزار گردید با نظر داوران از میان 71 اثر اين جشنواره كه شامل  38 طرح پژوهشي و 33 اختراع بود، مجموعاً 23 طرح و اختراع، بعنوان طرح پژوهشي و اختراع برتر شناخته شدند.

    معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد اصفهان گفت: از این میان، پژوهشگران و مخترعان شركت كننده از منطقه 4 در 6 اختراع و 8 طرح پژوهشی دانشجویان سما منطقه 4 به شرح زیر موفق به کسب 6 رتبه برتر شدند و با اهداي لوح تقدير و هدايايی از ایشان قدرداني شد؛

  1. نجمه روح الامین رتبه دوم در بخش اختراع گروه متفرقه از واحد خمینی شهر
  2. شهاب رحیم زاده رتبه سوم در بخش اختراع گروه تاسیسات  و نقشه کشی از واحد خمینی شهر
  3. نازی مهمدی رتبه سوم در بخش اختراع گروه متفرقه از واحد خمینی شهر
  4. منصوره اسداللهی رتبه سوم در بخش اختراع گروه متفرقه از واحد خمینی شهر
  5. زهرا رحیمی رتبه سوم در بخش طرح پژوهشی گروه متفرقه از واحد خمینی شهر
  6. مژگان غلامی رتبه سوم در بخش طرح پژوهشی گروه  معماری از واحد اصفهان(خوراسگان)

         بهمن پور ضمن تبریک این موفقیت به این دانشجویان گفت: سازمان سما با ایجاد امكانات و ظرفيت هاي لازم، حمايت از نخبگان جوان را از رسالتهای مهم خود می داند و در این خصوص با توجه به رویکرد معاونت محترم سما دانشگاه آزاد اسلامي، زمینه برای رشد و هدایت استعدادها فراهم است.

تاریخ:
1392/06/18
تعداد بازدید:
185
منبع:
روابط عمومی واحد اصفهان
Powered by DorsaPortal