برگزاری مراسم تجلیل از اساتید و کارکنان ایثارگر
رئیس واحد خوراسگان: امروز رفتار شهدا و ایثارگران باید برای دانشگاهیان الگو باشد

رئیس واحد خوراسگان دکتر احمدعلی فروغی ابری که در مراسم تجلیل از اساتید و کارکنان ایثارگر واحد سخن می گفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری شهدا، جانبازان و آزادگان، افزود: هر انسانی باید در هر زمان آمادگی لازم را برای هزینه دادن در دفاع از شرافت خود و دین و ارزشها داشته باشد و شهیدان بیشترین هزینه را که جانشان بود، برای این امر فدا کردند.

ایشان با بیان اینکه شهداء ارزشمندترین موجودی خود را که جانشان بود، در راه شرف و اعتلای جمهوری اسلامی ایران اهدا کردند، اظهار داشت: رفتار و مشی شهدا و همه ایثارگران انقلاب اسلامی بویژه ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، امروز باید برای همه، بویژه دانشگاهیان، اساتید، کارکنان و دانشجویان الگو باشد.

وی ضمن اهدای هدیه و تجلیل از یکایک اساتید و کارکنان ایثارگر واحد خوراسگان، ایشان را شهدای زنده خطاب کرد و گفت: این روحیه ایثارگری باید به خانواده ها تسری یابد و موجب تحول در خانواده ها شود.

در ادامه این برنامه معاون اداری و مالی واحد خوراسگان دکتر حیدری با تقدیر از رشادت و جوانمردی شهدا و ایثارگران، عنوان داشت: کلیه خدماتی را که به این عزیزان ارائه می کنیم، جزو وظایف شرعی و قانونی خود می دانیم و برای آن هیچ گونه منتی نداریم.

ایشان افزود: شهدا و ایثارگران با اهدای جان خود، جمهوری اسلامی را بیمه کردند و ما آسایش و امنیت امروز و اقتدار نظام اسلامی را مرهون خون شهدا و جانبازیهای ایثارگران می دانیم.
گفتنی است این برنامه در آستانه ماه مبارک رمضان و به منظور اهدای هدایای مصوب دانشگاه آزاد اسلامی برای کارکنان و اساتید ایثارگر دانشگاه انجام شد.

     
 
 
 
 
تاریخ:
1392/04/23
تعداد بازدید:
347
منبع:
Powered by DorsaPortal