سامانه اختصاصی اساتید (سایت شخصی اساتید) راه اندازی شد
برخی از بخشهای پیش فرض این سامانه عبارتند از: بیوگرافی، برنامه هفتگی، دانلود فایل، ارتباط با استاد، پرسش و پاسخ وغیره که البته آیتم های دیگری نیز همچون: مقالات، همایشها، کتابها و ... بسته به صلاح و ذوق و سلیقه استاد می تواند اضافه گردد...

سامانه شخصی اساتید جهت ایجاد سایت شخصی استاد و ارتباط ایشان با دانشجویان ایجاد شده است. برخی از بخشهای پیش فرض این سامانه عبارتند از: بیوگرافی، برنامه هفتگی، دانلود فایل، ارتباط با استاد، پرسش و پاسخ وغیره که البته آیتم های دیگری نیز همچون: مقالات، همایشها، کتابها و ... بسته به صلاح و ذوق و سلیقه استاد می تواند اضافه گردد. این سامانه از طریق اضافه نمودن Prof/ به انتهای آدرس وب سایت دانشگاهwww.khuisf.ac.ir/prof ویا انتخاب سربرگ "خدمات" درسایت اصلی دانشگاه و انتخاب گزینه "سامانه اختصاصی اساتید" قابل دسترسی است. از خصوصیت بارز این سامانه سهولت استفاده یا به عبارت دیگر "کاربرپسند بودن" آن می باشد.

 امید است جهت رشد سطح کیفی اطلاعات و ارتباطات و آموزش و همچنین ارتقاء رتبه سایت دانشگاه در ایران و سطح بین الملل، از این سامانه به خوبی بهره برداری گردد و استادان محترم ضمن فعال کردن قسمت پرسش و پاسخ سایت و ارتباط با دانشجویان خود، به درج اطلاعیه ها، جزوات، مقالات، برنامه کلاس و ... در سایت شخصی خود مبادرت فرمایید.
جهت آشنایی بیشتر با سامانه شخصی اساتید اینجا کلیک کنید
تاریخ:
1392/03/04
تعداد بازدید:
4869
منبع:
Powered by DorsaPortal