نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) به منظور شرکت بخشی ار کارکنان ثبت نام شده در کمیته مشاوران شاخه کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی
*

به منظور شرکت بخشی ار کارکنان ثبت نام شده در کمیته مشاوران شاخه کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی که روز 27/4/91 در محل بیمارستان فرهیختگان علوم و تحقیقات تهران تشکیل می گردد جلسه ای پیش نشست به منظور تبادل اندیشه منتخبین با حضور رئیس واحد خوراسگان ( اصفهان ) در محل اتاق جلسات این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در آئین این نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از این گردهمایی بزرگ به عنوان پدیده ی مهم یاد کرد و افزود : نشست کارکنان با رئیس دانشگاه نشانگر اهمیت مشورت و هم اندیشی در این شجره طیبه می باشد.

چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی تاکید کرد : همکاران در ارائه نقطه نظرات نگاهی گروهی داشته باشند به نحوی که عام المنفعه باشند و همه همکاران در آن سهیم گردند . وی با بیان این مطلب که پیشنهادات در حوزه های مختلف از نظر نگاه آن حوزه می باشد که تجمیع آن می تواند مفید فایده باشد تاکید کرد : همکاران با توجه به دستورالعمل جلسه که مربوط به تعطیلی روزهای پنجشنبه و نیز تحصیل5 تا 10 درصدکارکنان می باشد لازم است در این پیش نشست با دقت بررسی و نقطه نظرات را به صورت مکتوب و شفاهی خدمت ریاست دانشگاه اعلام نمایند.

در ادامه این نشست کلیه همکاران منتخب در گردهمایی با بیان نقطه نظرات از منظرهای مختلف به این مسئله نگاه نمودند و در پایان کلیه نظرات جهت ارسال به سازمان مرکزی جمع بندی گردید

 

تاریخ:
1391/04/05
تعداد بازدید:
670
منبع:
Powered by DorsaPortal