تیم مهراز از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان)مقام دوم چهارمین دوره مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه دولتی زنجان را به خود اختصاص داد
چهارمین دوره مسابقات کشوری سازه‏های ماکارونی طی روزهای 15 لغایت 17 اسفندماه و با شرکت تیم‏هایی از دانشگاه‏های سراسر کشور برگزار شد.. 120 تیم از 45 دانشگاه مختلف کشور در این دوره مسابقات حضور داشته و در این مسابقه 230 سازه در 3 گرایش سازه‏های زیبا، هدفمند و سنگین شرکت داشته اند.

 چهارمین دوره مسابقات کشوری سازه‏های ماکارونی طی روزهای 15 لغایت 17 اسفندماه و با شرکت تیم‏هایی از دانشگاه‏های سراسر کشور برگزار شد.

 120 تیم از 45 دانشگاه مختلف کشور در این دوره مسابقات حضور داشته و در این مسابقه 230 سازه در 3 گرایش سازه‏های زیبا، هدفمند و سنگین شرکت داشتند
در این مسابقه تیم مهراز از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان) نایب قهرمان این دوره از مسابقات شد.اعضای این تیم را آقایان سعید رضا جهانگیرمقدم ، شاهین قائلی ، میلاد آبدار آذر و خانم آذین رنجبر تشکیل می دهند.همچنین تیم ورسک از دانشگاه زنجان مقام اول و تیم ایرانیان بریج دانشگاه آزاد مشهد مقام سوم را به‌دست آورد.

 

تاریخ:
1389/12/28
تعداد بازدید:
583
منبع:
Powered by DorsaPortal