فرصت مجدد ثبت نام جهت متقاضيان دوره بدون آزمون كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي
ثبت نـام از متقاضيان دوره هاي بدون آزمون كـارشناسي پيوسته و نـاپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي از چهارشنبه مورخ 25/11/91 آغاز شد.

 

ثبت نـام از متقاضيان دوره هاي بدون آزمون كـارشناسي پيوسته و نـاپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي از چهارشنبه مورخ 25/11/91 آغاز شد.
دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: آن دسته از متقاضياني كه در مهلت اوليه موفق به ثبت نام در دوره بدون آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته نشده اند، مي توانند با مراجعه به پايگاه ثبت نام الكترونيكي مركز آزمون به آدرس  www.azmoon.org  نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند.
رئيس مركز آزمون در ادامه خاطرنشان كرد: داوطلبان لازم است پس از ثبت نام در پايگاه الكترونيكي مركز آزمون با در دست داشتن رسيد ثبت نام پس از 48 ساعت به واحد دانشگاهي مورد نظر خود جهت ثبت نام قطعي مراجعه نمايند.
دكتر اقبالي در ادامه به داوطلبان توصيه كرد: با توجه به مدت زمان محدود اين مرحله در اسرع وقت نسبت به ثبت نام خود اقدام و همچنين قبل از خريد كارت اعتباري ثبت نام در اين دوره، از وجود ظرفيت پذيرش در رشته/محل مورد نظر خود اطمينان حاصل نمايند.
وي در ادامه تأكيد كرد: پذيرش دانشجو در اين مرحله تنها براي نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91 معتبر بوده و پذيرفته شدگان امكان ثبت نام با تأخير در نيمسال هاي بعدي را نخواهند داشت.
وي در پايان به داوطلبان توصيه كرد: متقاضيان اگر در مراحل ثبت نام با سؤال يا ابهامي مواجه شدند، مي توانند از طريق سايت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح يا به آدرس porsesh@azmoon.net ارسال نمايند تا كارشناسان مركز در اسرع وقت به آنها پاسخ گويند.

 

تاریخ:
1391/11/28
تعداد بازدید:
347
منبع:
Powered by DorsaPortal