رويايت را آزاد انتخاب كن
اطلاعيه پذيرش بدون آزمون دانشجو در مقطع كارشناسي سال تحصيلي 97-96
*
آغاز ثبت نام بر اساس سوابق تحصيلي در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته نيمسال دوم 97-96 دانشگاه آزاد اسلامي + جدول رشته‌هاي بدون آزمون واحد اصفهان(خوراسگان) 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
🔸ثبت نام بر اساس سوابق تحصيلي در مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته نيمسال دوم 97-96 از 8 صبح امروز پنجشنبه 96/10/28 آغاز شده و تا ساعت 24 روز چهارشنبه 96/11/11 ادامه خواهد داشت.
🔸كليه متقاضيان ثبت نام براساس سوابق تحصيلي مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي مي‌توانند با مراجعه به سامانه اين مركز به نشانيwww.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنماي ثبت نام را دريافت و پس از مطالعه و كسب آگاهي هاي كامل در خصوص انتخاب رشته، در صورت تمايل و داشتن شرايط لازم بعد از تهيه كارت اعتباري، نسبت به ثبت نام در20رشته /محل اقدام نمايند.
🔸شايان ذكر است داشتن ديپلم كامل نظام قديم متوسطه و يا مدرك پيش دانشگاهي نظام جديد متوسطه و يا داشتن مدرك كارداني (پيوسته و ناپيوسته)براي ثبت نام داوطلبان در دوره پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي مقطع كارشناسي پيوسته الزاميست.
متقاضيان كارشناسي ناپيوسته با دارا بودن مدرك كارداني(پيوسته و ناپيوسته) و يا كارداني دانشگاه جامع علمي كابردي مي‌توانند در هر رشته‌اي از كارشناسي ناپيوسته بر اساس معدل مندرج در مدرك فارغ التحصيلي مقطع كارداني، ثبت‌نام نمايند.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
تاریخ:
1396/05/11
تعداد بازدید:
23549
منبع:
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان ( خوراسگان ) مي باشد.
دانشگاه آزاد اسلامی  واحد اصفهان ( خوراسگان )
ورود اعضاء
بستن پنجره
Powered by DorsaPortal