رئيس دانشگاه آزاد اصفهان مطرح كرد؛ تعلق و تعهد دانشجو به دانشگاه، عامل محرك فعاليت‌هاي علمي و فرهنگي
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان گفت: دانشجو عنصري با احساس تعهد و تعلق به دانشگاه و جامعه بوده و بايد در جهت اداي دين خود در ابعاد مختلف به كشور بكوشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان گفت: دانشجو عنصري با احساس تعهد و تعلق به دانشگاه و جامعه بوده و بايد در جهت اداي دين خود در ابعاد مختلف به كشور بكوشد.

روابط عمومي و اطلاع رساني، پيام نجفي ظهر امروز در ويژه ‌برنامه بزرگداشت روز دانشجو كه در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و با حضور اعضاي هيئت رييسه در دانشكده‌ها و با تقديم شاخه گل به دانشجويان برگزار شد، اظهار كرد: احساس تعلق و تعهد دانشجويان به دانشگاه و جامعه ضامن و عامل محرك فعاليت هاي دانشجويي اعم از علمي و فناوري، فرهنگي و اجتماعي بوده و دانشجويان با حضور فعال خود در همه صحنه‌ها بايد نقش موثري در رشد و پيشرفت جامعه ايفا كنند و از اين رو توجه و اهتمام دانشجو نسبت به تحولات جامعه باعث تكريم ارزش‌ها و حساسيت آن‌ها نسبت به مسائل گوناگون مملكت، رشد و بالندگي را به ارمغان مي‌آورد
نجفي  عنوان كرد: وظيفه دانشجويان متعهد و دلسوز فقط مطالعه و تحصيل علم نيست، بلكه بايد در خدمت حل همه معضلات و مشكلات كشور بوده و با دقت در رفع نواقص جامعه خود بكوشد و با حضور فعال در همه صحنه‌ها به فكر هدايت و راهنمايي جامعه خود باشد.

وي افزود: دانشجوي پيشگام و پيشرو، دانشجويي است كه در تمام فعاليت‌هاي جامعه حاضر است و نسبت به درد‌هاي جامعه حساسيت دارد و اين حساسيت مانع از انفعال او مي‌شود، از اين ‌رو است كه دانشجو نمادي از پويايي، نشاط، انگيزه و عمل در عين آگاهي است.

 در ادامه برنامه‌هاي گراميداشت روز دانشجو، اعضاي هيئت رئيسه واحد اصفهان با حضور در مقبره شهداي گمنام دانشگاه با آرمان‌هاي امام راحل و شهداي گرانقدر، تجديد بيعت كردند.

تاریخ:
1398/09/16
تعداد بازدید:
88
منبع:
Powered by DorsaPortal