در دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان صورت گرفت؛ بازديد رئيس مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي از آزمون ورود به حرفه مهندسان
رئيس مركز سنجش، پذيرش و فارغ‌التحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي از روند برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) بازديد كرد.

رئيس مركز سنجش، پذيرش و فارغ‌التحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي از روند برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) بازديد كرد.

روابط عمومي و اطلاع رساني: بهروز طهماسب‌كاظمي رئيس مركز سنجش، پذيرش و فارغ‌التحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي به همراه پيام نجفي سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان روز گذشته از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) بازديد و از نزديك در جريان مراحل و فرايند برگزاري آزمون قرار گرفت.

تعداد داوطلبان شركت‌كننده در آزمون مهرماه جاري در رشته‌هاي هفتگانه ساختمان حدود 8 هزار و 254 نفر، شامل هزار و 917 زن و 6 هزار و 337 نفر مرد است كه در مقايسه با آزمون قبلي كه بهمن‌ سال گذشته در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد با افزايش هزار نفري مواجه بوده است.

نتايج آزمون در ماه‌هاي آينده به اطلاع متقاضيان مي‌رسد و افرادي كه حداقل نصاب تعيين‌شده توسط وزارت راه و شهرسازي با 50 درصد نمره قبولي را كسب كنند وارد حرفه نظام‌مهندسي مي‌شوند و پروانه اشتغال به كار مهندسي را دريافت مي‌كنند.

به گزارش آنا، آزمون ورود به حرفه مهندسان براي دريافت پروانه اشتغال به‌كار مهندسي در هفت رشته معماري (صلاحيت‌هاي نظارت، طراحي و اجرا)، عمران (صلاحيت‌هاي نظارت، محاسبات و اجرا)، (تأسيسات مكانيكي) صلاحيت‌هاي طراحي و نظارت، تأسيسات برقي (صلاحيت‌هاي طراحي و نظارت)، شهرسازي، نقشه‌برداري و ترافيك در روز‌هاي پنج‌شنبه و جمعه مورخ 18 و 19 مهرماه به‌طور هماهنگ و هم‌زمان با سراسر كشور در هفت حوزه امتحاني در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد.

تاریخ:
1398/07/20
تعداد بازدید:
92
منبع:
Powered by DorsaPortal