يادگار هشت سال دفاع مقدس: جوانان در راه حفظ ارزش‌هاي نظام اسلامي از جان خود گذشتند
يادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامي حاصل خون جواناني است كه 40 سال از آرمان‌هاي آن با جان و دل دفاع كرده و از جان مايه گذاشته‌اند.

يادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامي حاصل خون جواناني است كه 40 سال از آرمان‌هاي آن با جان و دل دفاع كرده و از جان مايه گذاشته‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از اصفهان، مراسم گراميداشت سالروز آزادسازي خرمشهر ظهر امروز با حضور كاركنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) در جوار مزار شهداي گمنام برگزار شد.

يادگار هشت سال دفاع مقدس در اين مراسم گفت: ايثار فقط در دفاع مقدس معنا نشده است؛ بلكه در طول 40 سال انقلاب اسلامي، مردم ما همواره براي حفظ و حراست از اين نظام و آرمان‌هاي آن ايثار كرده‌اند و شهداي مدافع حرم نمونه‌اي از ايثار هستند.

سيدمرتضي موسوي افزود: شهداي مدافع حرم در سوريه با افراد مختلفي در جنگ بودند كه بخشي از آنها خود را بر حق مي‌دانستند و ما را كافر؛ اما رفتار بسياري از سربازان ايراني موجب شد كه افكار آنان درباره ما تغيير يابد.

جانباز دوران دفاع مقدس اضافه كرد: انقلاب اسلامي ايران حاصل خون جواناني است كه در اين سال‌ها از آرمان‌هاي آن با جان و دل دفاع كرده و در راه حفظ ارزش‌هاي نظام از جان خود گذشته‌اند.

موسوي تصريح كرد: هيچ دشمني توان مقابله با ايران اسلامي را ندارد؛ چراكه سربازان و بسيجيان اين كشور به ميهن و نظام انقلاب اسلامي و آرمان‌هاي آن اعتقاد قلبي دارند و از جان و مال خود در راه حفظ اين آرمان‌ها گذشته‌اند و باز هم آماده فداكاري هستند.

در پايان اين جلسه از سه نفر از كاركنان كه بهترين جمله را در باب ايثار، مقاومت و شهادت گفتند، تجليل و حاضران با حضور در مقبره شهداي گمنام با آرمان‌هاي آنان تجديد بيعت كردند.

تاریخ:
1398/03/04
تعداد بازدید:
141
منبع:
Powered by DorsaPortal