در نخستين جلسه سال جديد هيأت رئيسه تصويب شد؛ تشكيل مجمع مشورتي اساتيد و كارمندان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)
مجمع مشورتي اساتيد و كارمندان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) تشكيل شد.

مجمع مشورتي اساتيد و كارمندان در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) تشكيل شد.

روابط عمومي و اطلاع رساني؛ در نخستين جلسه هيأت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) كه با حضور دكتر احمد آذين تشكيل شد، مقرر شد با هدف استفاده از ديدگاه‌ها و نظر استادان و كارمندان در جهت پيشبرد اهداف دانشگاه، مجمع مشورتي استادان و كارمندان به‌طور جداگانه تشكيل شود.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در اين باره اظهار كرد: استفاده از خرد جمعي استادان و كاركنان براي تصميم سازي‌ از ضرورت ‌هاي يك دانشگاه پويا و پيشرو است.

آذين افزود: حضور و فعاليت‌ صدها استاد و عضو هيأت علمي فرهيخته و كارمندان مجرب و متعهد در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) اين فرصت را ايجاد كرده است تا بتوانيم با بهره گيري از ديدگاه‌ها و نظرات مشورتي اين عزيزان در جهت تعالي سازماني دانشگاه گام‌هاي موثرتري برداريم.

دبير هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان عنوان كرد: در حوزه كارمندي از چند ماه پيش مقدمات تشكيل شوراي همفكري كارمندان فراهم شده است كه بزودي و با اهتمام معاونت حوزه اداري و مالي دانشگاه عملياتي خواهد شد.

آذين گفت: كارمندان مهمترين بخش بدنه اجرايي دانشگاه هستند كه به دليل استمرار حضور در فعاليت‌هاي اجرايي و تجربه هاي اندوخته در بطن كارها، مي‌توانند بهترين مشاور دانشگاه باشند.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: در سال جديد روي برنامه‌ريزي در كارها تاكيد كرده‌ايم تا همه حوزه‌ها و بخش‌هاي اجرايي، آموزشي و پژوهشي دانشگاه با توجه به اهداف مشخص شده در چارچوب برنامه‌ تنظيمي بتوانند به آن مقاصد و اهداف دست يابند.

آذين عنوان كرد: تلاش ها و زحمات و موفقيت هاي بخش هاي مختلف قابل تحسين است اما ممكن است در برخي حوزه‌هاي كاري در فرايندهاي اجرايي، كاستي‌ها و نقايصي هم وجود داشته باشد كه مقرر شد هر حوزه بصورت جداگانه، آسيب‌هاي كاري و كاستي‌هاي موجود را شناسايي و در جلساتي تخصصي به طرح موضوع و ارائه پيشنهاداتي براي رفع و اصلاح كاستي‌ها اقدام شود.

وي افزود: سال جديد با نامگذاري رهبر معظم انقلاب اسلامي، سال حمايت از كالاي ايراني است و در هيأت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) مقرر شد در خريدهاي دانشگاهي از خريد هر كالاي خارجي كه مشابه داخلي دارد، خودداري شود.

 
تاریخ:
1397/01/20
تعداد بازدید:
149
منبع:
Powered by DorsaPortal