تسهیلات رفاهی دانشگاه ، اداره کل امور اداری
شرکت تعاونی مصرف کارکنان
 
 
  در راستای رفاه حال کارکنان گرامی و اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)،  فروشگاه شرکت تعاونی مصرف کارکنان ( روبروی دانشکده دندانپزشکی ) خدمات خود را به صورت اقساطی ارائه می نماید
جهت اخذ معرفی نامه به اتوماسیون اداری ـ ایجاد مدرک ـ فرم های اداره رفاه ـ فرم درخواست معرفی نامه و گواهی کسر اقساط تسهیلات رفاهی مراجعه نمائید.

 طرح غدیر 3
 
 
 
 
 

کارکنان گرامی ( اعم از اعضای محترم هیأت علمی و غیرهیأت علمی و شرکت فرهیختگان):

در راستای امور رفاهی و خرید اقلام ضروری، اداره امور رفاهی کارکنان با همکاری شرکت تعاونی مصرف دانشگاه طبق قرارداد و تفاهم نامه ای با فروشگاه کوثر 5 (شعبه خیابان همدانیان) طرح غدیر 3 را در قالب صدور کارت اعتباری خرید کالا به شرح ذیل اجرائی نموده است؛ لذا لازم است شرایط زیر را به طور کامل مطالعه و حداکثر تا تاریخ 1400/11/29 از طریق اتوماسیون اداری ـ فرمهای اداره رفاه ـ فرم درخواست استفاده از بن خرید کالا ثبت نام نمائید.

شرایط کارت اعتباری خرید کالا از فروشگاه کوثر 5 (شعبه خیابان همدانیان):

مبلغ اعتبار کارت:

الف) مبلغ کارت اعتباری کارکنان عضو شرکت تعاونی 18/000/000 ریال می باشد. (ویژه اعضای دارای سهام شرکت تعاونی)

ب) مبلغ کارت اعتباری اعضای محترم هیأت علمی و کارمندان گرامی غیر عضو شرکت تعاونی 15/000/000 ریال می باشد.

ج) مبلغ کارت اعتباری پرسنل شرکت فرهیختگان 12/000/000 ریال می باشد.

لازم به ذکر است اعضای محترم شرکت تعاونی (بند الف) می توانند مبلغ 15/000/000 ریال را نیز انتخاب نمایند.

 

مدت اعتبار کارت:

ـ مدت اعتبار کارت ها از زمان صدور به مدت یکسال می باشد. یادآور می شود صدور کارت ها برای اولین بار هزینه ای ندارد و قابل شارژ می باشد بنابراین پس از اتمام اعتبار، لازم است کارت را نزد خود نگهداری نموده تا در مراحل بعدی (طرح های بعدی به شرط تأمین اعتبار مالی) استفاده نمائید. لازم به ذکر است درخواست صدور مجدد کارت به هر دلیلی مشمول پرداخت هزینه می شود.

 

نحوه کسر اقساط:

مبلغ اعتبار کارت ها طی 5 قسط مساوی و متوالی از حقوق و مزایای اسفندماه 1400 تا تیرماه 1401 متقاضی کسر خواهد شد.

متقاضیان محترم توجه نمایند در صورت صدور کارت اعتباری، خواه از کارت مذکور استفاده نمایند (خرید کالا) و خواه از کارت اعتباری استفاده ننمایند (عدم خرید کالا)، شروع اقساط از اسفند ماه 1400 می باشد و مبلغ اقساط طی 5 ماه متوالی (اسفند 1400 تا تیر 1401) از حقوق و مزایای فرد کسر می گردد.

 
 
 
 
 
 

رستوران فجر ( سلف آزاد ) واقع در جنب سلف سرویس دانشجویان ( روبروی زمین چمن ) آماده خدمت رسانی به همکاران محترم می باشد. ضمنا تمامی سفارشات جهت جشن ها و مراسم نیز پذیرفته می شود. 
 
شماره تلفن اخذ سفارش:    09139100944 ( آقای عباسی ) و 09132282887 ( آقای صالحی )
 

 

 
بسته حمایتی غدیر: اعطای اقلام مصرفی در قالب طرح غدیر به صورت اقساط
 

ارائه گوشت، مرغ و برنج با قیمت های مصوب دفتر صنعت و معدن استان اصفهان

 
بسته حمایتی غدیر دو : اعطای اقلام مصرفی در قالب طرح غدیر به صورت اقساط در نوروز1400
 
 
 
ثبت نام اولیه بیمه تکمیل درمان تجارت نو طرف قرارداد شرکت تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان ( خوراسگان )
 
پیرو درخواست های مکرر همکاران گرامی درخصوص تمدید بیمه تکمیل درمان (تجارت نو) به شرح ذیل لیست تعهدات و نرخ بیمه هرنفر (طرح عادی و ویژه) جهت اطلاع و اقدام بعدی به حضورتقدیم می شود . خواهشمند است همکارانی که مایل به تمدید یا عضویت می باشند از طریق این فرم نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است حداقل تعداد نفرات می بایست 1500 نفر می باشد. مهلت ثبت نام تا 15بهمن 1400 و اعلام نتیجه نهایی 16بهمن 1400 است
 
طرح عادی هر نفرماهیانه 901،000 ریال طرح ویژه هرنفرماهیانه 1،267،000 ریال
 
 
 
 
بر اساس اطلاعیه مدیر عامل شرکت تعاونی مصرف دانشگاه در تاریخ 1400/11/16 پیرو نظر خواهی انجام شده توسط شرکت تعاونی برای قراداد بیمه تکمیل درمان بیمه شرکت تعاونی به عرض می رساند تعداد افرادی که اعلام آمادگی نمودند به حد نصاب نرسید و قرارداد بیمه تکمیل درمان شرکت تعاونی منتفی شد. دوستان و همکاران جهت بیمه تکمیل درمان از طریق سایت ساجد و بیمه ملت دانشگاه و یا هر بیمه دیگر که مد نظر دارند اقدام کنند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1400/11/23
تعداد بازدید:
3269
طراحی و توسعه در اداره وبومتریک و امور وب سایتهای دانشگاه - کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) می باشد.
Powered by DorsaPortal