دانشکده پرستاری و مامایی
اخبار
انتخاب کتاب پرستاری سلامت جامعه تالیف دکتر شایسته صالحی، دکتر نرگس صادقی، احمد ابراهیمی و زینت طالبی را به عنوان کتاب برتر در بیست و پنجمین جشنواره دوسالانه کتاب اصفهان تبریک و تهنیت می گوییم.
1399/12/03
انتخاب همکاران ارجمند جناب آقای دکتر قدوسی به عنوان پژوهشگر برتر استان در حوزه علوم پزشکی، سرکار خانم دکتر ضیایی به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده پرستاری و مامایی، سرکار خانم دکتر طهمورث پور به عنوان پژوهشگر برتر علوم پایه و نیز انتخاب انجمن علمی پرستاری را به عنوان انجمن دانشجویی برتر در پنجمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در سال 99را تبریک عرض می نماییم.
1399/11/08
دكتر مهساسادات موسوي استاديار گروه مامايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) گفت: پس از شيوع ويروس كرونا نگراني بسياري در خانم هاي باردار به جهت انتقال ويروس از مادر به جنين ايجاد شد در حالي كه تا اين لحظه هيچ موردي از انتقال گزارش نشده است.
1398/12/11
به گزارش مسئول محترم آموزش دانشكده به علت پاره ايي از مشكلات زمان برگزاري كارگاهها تغيير كرده است. برنامه اصلاح شده ضميمه مي باشد.
1398/03/22
سركار خانم ليدا ساساني عضو هيات علمي دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) به عنوان سخنران برتر همايش ملي مراقبت مبتني بر نوتواني و بازتواني در دزفول (97/12/15) انتخاب شدند.
1398/02/24
حضور دانشجويان دانشكده پرستاري و مامايي در بيستمين همايش كشوري آموزش علوم پزشكي و دوازدهمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري و اولين جشنواره دانشجويي ايده هاي نوآورانه آموزش
1398/02/24
طراحی و توسعه در اداره وبومتریک و امور وب سایتهای دانشگاه - کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) می باشد.
Powered by DorsaPortal