مهندس عباسی در همایش مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق دانشگاه تاکید کرد:
ضرورت ایجاد روش‌های نوین مدیریتی در جذب منابع مالی جدید
خبرگزاری آنا: معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی، تعامل را عاملی موثر در ارتقاء سازمان عنوان و تاکید کرد: باید روشهای نوین مدیریتی را در جذب منابع مالی جدید ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگار آنا از خوراسگان، حمید عباسی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی که در همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه در محل مرکز همایش های بین المللی تالار امیرکبیر واحد خوراسگان(اصفهان) سخن می گفت،هدف از این گردهمایی را هم افزایی و هم اندیشی در مدیریت خلاق در لایه‌های دیگر دانشگاه ذکر کرد.

عباسی، نقطه تلاقی حوزه عمرانی کمیسیون معاملات و استخدام کارکنان را کمک به جریان نقدینگی پروژه‌های عمرانی ذکر کرد.

وی اقتصاد مهندسی در حوزه اداری، مالی و عمرانی را عامل موثر در تحلیلهای این حوزه عنوان کرد.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه تصریح کرد: در بحث مدیریت سیر پروژه های عمرانی سازمان باید در بعد نظارتی روی اصول پیش برود و واحدها در بعد فنی و مناطق در پیاده سازی اصول اقدام کنند.

عباسی، تعامل را عاملی موثر در ارتقاء سازمان عنوان و تاکید کرد: باید روشهای نوین مدیریتی را در جذب منابع مالی داشته‌ و در حوزه‌های دانشگاه آزاد اسلامی پیاده کنیم.

نخستین همایش سراسری دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه به میزبانی واحد خوراسگان و با حضور محمد خجسته معاون اداری مالی، حمید عباسی معاون عمرانی و محمد مهدی مظاهری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، دبیران، مدیران اداری و مالی، عمرانی مناطق و برخی از مدیران کل و مسوولان سازمان مرکزی دانشگاه امروز 8 تیرماه در حال برگزاری است.

به گزارش آنا، نخستین همایش سراسری دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به نقش تاثیرگذار تبادلات علمی، فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و اقتصادی دانشگاه ها و ایجاد وحدت رویه در عملکرد و ارائه آخرین دستاوردها از طریق هم اندیشی مناسب، برگزار می شود.

انتهای پیام/ع

تاریخ:
1391/04/08
تعداد بازدید:
718
منبع:
Powered by DorsaPortal