دهمین گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر استان اصفهان اسفندماه
در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) برگزار شد
دهمین گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر استان اصفهان اسفندماه در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) برگزار شد .

     رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) طی سخنانی آرامش امروز حاکم برکشور را دسترنج فداکاری های شهدا و ایثارگران دانست و افزود در زمان رژیم شاه ملت ایران تحقیر و آزادی ها سرکوب می شد ، وی به اجرای قانون کاپیتالاسیون و وجود 40هزار مستشار آمریکایی در صنایع ایران اشاره نمود که هزینه بالایی به کشور تحمیل می کرد و این در حالی بود که ایران در سیاست خارجی عملاً نقش ژاندارم منطقه را بر عهده داشت .

    دکتر احمدعلی فروغی ابری تأکید کرد در عصر حاضر نیز آمریکا با صرف هزینه های گزاف تلاش می کند اقتصاد ایران را دچار بحران کرده ، دانشمندان ایرانی را ترور و با تبلیغات گسترده سکولاریسم را در جامعه ترویج دهد .

     چهره ماندگار و فرهیخته پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی در پایان سخنانش حضور پرشور ملت همیشه در صحنه ایران در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را پاسخی قاطع به شیطنت های آمریکا و اسرائیل دانست و از فرزندان شهدا و ایثارگران خواست که با تمام توان ادامه دهنده راه پدرانشان در عرصه های مختلف باشند.

     سردار دافعیان مشاور استاندار در امور ایثارگران نیز وظیفه نسل حاضر را خطیر دانست و افزود باید کاری کنیم که امام راحل ( ره ) شهدا و ایثارگران همیشه از ما خشنود و راضی باشند.

     رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز گفت به برکت خون شهدا پیشرفت های علمی زیادی در کشور انجام شده و جامعه ایثارگر در این عرصه پیشقدم می باشد که باعث ارتقاء شأنیت این قشر فداکار در جامعه شده است .

     احمد رجایی آمار دانشجویان خانواده های ایثارگر استان اصفهان را بالغ بر 11500 نفر اعلام کرد و ابراز امیدواری نمود با پیمودن راه شهدا که همچون ستارگان در شب راه را به ما نشان می دهند بتوانیم پرچم اسلام را به دست صاحب اصلیش امام زمان ( عج) بسپاریم .

تاریخ:
1391/01/09
تعداد بازدید:
618
منبع:
Powered by DorsaPortal