دکتر احمدعلی فروغی ابری در مراسم بیست و چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه خوراسگان (اصفهان):
دانشگاه آزاد اسلامی باعث افتخار کشور است

دکتر احمدعلی فروغی ابری در مراسم بیست و چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه خوراسگان (اصفهان):

دانشگاه آزاد اسلامی باعث افتخار کشور است

همزمان با سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) مراسم نکوداشت بیست و چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) با حضور کارکنان و هیأت رئیسه در محل تالار فردوسی برگزار گردید.

در آیین نکوداشت بیست و چهارمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان دکتراحمدعلی فروغی ابری ضمن گرامیداشت حلول ماه ذی الحجه و سالروز ازدواج این زوج آسمانی گفت : لطف خداوند و توکل به او و نیز همدلی همکاران باعث شد که امروز دانشگاهی داشته باشیم که باعث افتخار کشور است.

رئیس دانشگاه اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) افزود : بیست و چهار سال گذر زمان یک عمر محسوب می شود که در آن فراز و نشیب های زیادی را متحمل شدیم.

وی با بیان گوشه ای از خاطرات دانشگاه تاکید کرد : متولیان دانشگاه در طول عمر تأسیس آن بارها توسط سازمان و نهادهای مختلف تحقیر شدند اما توکل به خداوند ، نگاه به آینده تمامی مشکلات را آسان نمود تا مجدانه پس از گذشت زمان شاهد موقعیت فعلی دانشگاه آزاد در سطح مجامع بین المللی باشیم.

وی با اشاره به دستاوردهای دانشگاه در حوزه های مختلف دانشجوئی ، علمی ، فرهنگی و پژوهشی تصریح کرد: امروز دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال رقبای بین المللی می گردد و خود را با دانشگاههای مطرح جهان مقایسه می کند و تمامی این موفقیت ها را مرهون برنامه ریزی و تلاش کارکنان این مجموعه بزرگ آموزش عالی دانست که تحت زعامت مدیری مدبر هدایت می شود.

چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی در سال 88 افزود : کارکنان دانشگاه به مانند اعضاء یک خانواده هستند که اگر یکی از اعضای آن جدا شد ، دوستی ها و رفاقت های آن پا برجاست و ادامه دارد و امروز بسیارخوشحالم پیشکسوتانی که سالیان درازی برای این دانشگاه زحمت کشیده اند و اکنون مفتخر به بازنشستگی شده اند در جمع ما حضور دارند.

وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای کارکنان و خانواده آنان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خدمات زیادی به عرصه جامعه و آحاد مردم داشته است و امیدوارم مسؤولان از این شجره طیبه به خوبی پاسداری کنند.

لازم به ذکر است این مراسم با برنامه های شاد و متنوعی همراه بود که در پایان به مناسبت 24 سالگی این دانشگاه هدایایی نفیس به قید قرعه به 24 نفر از همکاران تعلق گرفت.

تاریخ:
1390/08/12
تعداد بازدید:
476
منبع:
Powered by DorsaPortal