ساختمان جدید دندانپزشکی تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان افتتاح شد
صبح امروز ساختمان جدید دندانپزشکی تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان همزمان با برگزاری دومین المپیاد مخترعان، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر جاسبی افتتاح و به بهره برداری رسید


صبح امروز 23 مهرماه ساختمان جدید دندانپزشکی تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان همزمان با برگزاری دومین المپیاد مخترعان، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر جاسبی افتتاح و به بهره برداری رسید.
ساختمان تخصصی دندانپزشکی واحد خوراسگان با متراژ 4200 مترمربع دارای 8 رشته تخصصی شامل ترمیمی، n2، دندانپزشکی کودکان، ارتدونسی، جراحی لثه، رادیولوژی، اورال پاتولوژی، بیماریهای دهان، دندان، فک و صورت می باشد.
همچنین ساختمان بخش جدید پذیرش دانشکده و بخش رادیولوژی تخصصی و بیماریهای دهان و دندان که مجهز به دستگاه cbct که یکی از مدرنترین رادیولوژیهای فک دهان و صورت در کشور و در اصفهان دومین دستگاه می باشد، مورد بازدید قرار گرفت.
همچنین دکتر جاسبی، دکتر کریم زارع معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مجلسی دبیر منطقه4، نیازی مدیر کل گزینش دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فروغی ابری رئیس واحد خوراسگان و هیئت همراه از دومین نمایشگاه مخترعان، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی در واحد خوراسگان بازدید کردند و از حدود 380 طرح اختراع و نوآوری که توسط 600 نفر از مخترعان و نوآوران دانشگاهی سراسر کشور ارائه شده بود، دیدن کرد.
در مراسم اختتامیه ای که امروز در محل تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان برگزار
می گردد، از 120 طرح اختراع و نوآوری توسط دکتر جاسبی تقدیر می شود و جایزه vipo به دو نفر از برگزیدگان این المپیاد توسط نماینده فدراسیون جهانی اختراعات اهدا خواهد شد.
تاریخ:
1390/07/23
تعداد بازدید:
1145
منبع:
Powered by DorsaPortal