برگزاری سومین جشنواره تولید کنندگان جوان استان اصفهان
انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان به عنوان دانشگاه نمونه استان اصفهان به واسطه فعالیت های مرکز رشد واحد های فناوری و کارآفرینی در حوزه ارتباط با صنعت در سومین جشنواره تولید کنندگان جوان استان اصفهان

 

سومین جشنواره تولید کنندگان جوان استان اصفهان در روز پنجشنبه مورخ 23/4/90 در محل هتل عباسی اصفهان برگزار گردید. در این مراسم که با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و استانی و همچنین چندین تن از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی حضور داشتند از مدیران جوان نمونه در سطح استان تقدیر به عمل آمد.  در این جشنواره که داوری انتخاب شدگان با دانشگاه اصفهان بود، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان به عنوان دانشگاه نمونه استان اصفهان به واسطه فعالیت های مرکز رشد واحد های فناوری و کارآفرینی در حوزه ارتباط با صنعت در سومین جشنواره تولید کنندگان جوان استان اصفهان انتخاب گردید.

    دکتر پیام نجفی معاون پژوهشی و فناوری واحد خوراسگان ، بیان این مطلب که مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی برای چندمین بار موفق به کسب رتبه گردیده اند افزود : داوری این دوره جشنواره با مشارکت دانشگاه های مختلف استان اصفهان بود که به واسطه فعالیت های دانشجویان این دانشگاه در حوزه ارتباط با صنعت ، بخش پژوهش حائز رتبه برتر گردید.

    لازم به ذکر است از سوی استاندار اصفهان دکتر علیرضا ذاکر اصفهانی لوح تقدیر به معاون پژوهشی دانشگاه اعطاء گردید که در بخشی از این لوح آمده است :

    عرضه تولید و صنعت در ایران اسلامی علاوه بر یک فعالیت اقتصادی میدان مبارزه ای مقدس برای حفظ ارزش ها و افتخارات بزرگی است که از یک تاریخ و فرهنگ با عظمت ، خاص سال های نورانی و پرشکوه انقلاب و دوران دفاع مقدس همراه با مجاهدت و پایمردی مردان و زنان مؤمن و باغیرت ایرانی برآمده است .

    بی شک امروز کار و تلاش، جهادی مؤمنانه و ارزشمند برای حفظ کیان اسلامی ، عزت و سربلندی هرچه بیشتر این مرز و بوم است که درخور تحسین و شایسته تقدیر می باشد. اینجانب برخود لازم می دانم انتخاب آن دانشگاه به عنوان بهترین واحد در سومین جشنواره تولیدکنندگان جوان استان اصفهان تبریک عرض نموده از خدمات ارزنده و زحمات خستگی ناپذیر تمامی عزیزان صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری می نمایم.

تاریخ:
1390/04/25
تعداد بازدید:
568
منبع:
Powered by DorsaPortal