مسابقات كاراته دانشجويي خواهران دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان برگزار شد/ مقام قهرماني به واحد اصفهان رسيد
مسابقات كاراته دانشجويي خواهران دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان باشركت 6 تيم در مجموعه ورزشي شهيد مطهري واحد شهر مجلسي برگزار شد.

مسابقات كاراته دانشجويي خواهران دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان باشركت 6 تيم در مجموعه ورزشي شهيد مطهري واحد شهر مجلسي برگزار شد.

روابط عمومي و اطلاع رساني، دهمين دوره از مسابقات كاراته دانشجويي خواهران در رشته كوميته و كاتاي انفرادي با حضور شش تيم‌ از واحدهاي مباركه، خوراسگان، فلاورجان، تيران، خميني‌شهر و دولت‌آباد برگزار شد.

اين مسابقات ورزشكاران رده كمربند مشكي و قهوه‌اي حق شركت داشتند و مجموع مدال‌هاي كسب شده در كوميته انفرادي و كاتاي انفرادي بر اساس رنگ مدال تيم قهرمان مسابقات را مشخص كرد كه بر اين اساس تيم واحد اصفهان (خوراسگان) مقام نخست را به دست آورد و تيم‌هاي واحد مباركه و واحد تيران به مقام‌هاي دوم و سوم و تيم فلاورجان به مقام چهارمي مسابقات دست يافتند.

قضاوت اين دوره از رقابت‌ها به عهده تيم داوري 7 نفره با درجه بين‌المللي و ملي متشكل از هيات داوران كاراته شهرستان مباركه و شهر فولادشهر با سرپرستي مهناز برات دستجردي بود.

دكتر محمد كوشافر سرپرست واحد شهر مجلسي دكتر محسن كيوانفرد معاون دانشجويي فرهنگي، سعيد سبزواري مدير تربيت بدني استان اصفهان، حجت‌الله پاكاري سرپرست كل مسابقات و جمعي ديگر از مسئولان در مراسم اختتاميه اين دوره از رقابت‌ها حضور داشتند.

كوشا فر با قدرداني از ورزشكاران گفت: «اميدوارم روزي يكي از خواهران حاضر از مدال‌آوران المپيك باشد و باعث احتزاز پرچم ايران اسلامي با قهرماني در رشته كاراته در المپيك شود

در پايان احكام قهرماني و حكم و مدال ورزشكاران نفرات اول تال سوم و جام قهرماني تيم‌هاي اول تا سوم به آنان اهدا شد.

تاریخ:
1395/08/18
تعداد بازدید:
97
منبع:
Powered by DorsaPortal