پيام تبريك رييس دانشگاه آزاد اسلامي به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد
دكتر ميرزاده در پيامي آغاز سال تحصيلي جديد و بهار علم و دانش را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريك گفت.

 

دكتر ميرزاده در پيامي آغاز سال تحصيلي جديد و بهار علم و دانش را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، در متن پيام آمده است:

بسمه تعالي

حضرت على‏ (ع): هيچ گنجى سودمند تر از علم نيست

آغاز سال تحصيلي جديد را به همه استادان ارجمند، دلسوز و متعهد، دانشجويان عزيز و كاركنان گرامي خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريك و تهنيت

مي گويم. فصل پاييز اگرچه آغاز خزان طبيعت است، اما نماد بهار علمي، شور و نشاط دانش پژوهان، استادان و دانشجويان مشتاق دانش افروزي است كه سرمايه هاي راستين جامعه به شمار مي روند؛ به راستي هيچ مزيت و فضيلتي برتر از دانايي نيست.

امروزه، توسعه پايدار ضامن امنيت، رفاه و آرامش هر كشوري است و راه تحقق چنين خواسته اي از مسير توسعه و توليد علمي آن كشور مي گذرد و مولد آن به تلاش، همت دانشگاهيان و دانش آموختگانش بستگي دارد و براي تحقق چنين خواسته اي ضرورت دارد فضاي دانشگاهي ما بيش از پيش به اصول و قواعد علمي آراسته شود، به طوري كه در آن آزادانه پژوهش، تفكر، نقد و خلاقيت از سوي استادان و دانشجويان مدنظر قرار گيرد.

فرصت را مغتنم مي دانم و از اعضاي خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي به ويژه استادان گرامي تقاضا دارم با تلاش و كوششي مضاعف در جهت تعالي آينده جوانان كشور، برآورده شدن مطالبات مردم و نيازهاي روز جامعه حركت كنند و از فضاي ايجاد شده كنوني براي تقويت مراودات با مراكز معتبر علمي جهاني بهره گيرند .

اميدوارم در سال "اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل" محور فعاليتهاي دانشگاه بيش ازپيش در جهت تحقق اين امر قرار گيرد، به طوري كه نتيجه پژوهشها و برنامه ريزي ها در علوم مختلف ، منتهي به اثربخشي و حل مشكلات كشور باشد؛ فراموش نكنيم كه اقتصاد مولد و درونزا متكي به دانش روز است و اينجانب باور دارم دانشگاهيان ما همچون گذشته مي توانند سرمنشاء خدمات و بركات زيادي در حوزه هاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كشور باشند.

در پايان بار ديگر،آغاز سال تحصيلي جديد را به همه استادان ارجمند، دانشجويان عزيز و همكاران دلسوز خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي، تبريك مي گويم و از خداوند دانا و رحيم براي يكايك اين عزيزان آرزوي سلامتي و موفقيت دارم.

حميد ميرزاده

تاریخ:
1395/06/29
تعداد بازدید:
108
منبع:
Powered by DorsaPortal