در واحد اصفهان برگزار شد:كرسي آزاد انديشي؛ جايگاه تربيت اخلاقي و نقش آن بر سعادت انسان از ديدگاه شهيد مطهري (ره)
حوزه معاونت دانشجوئي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) با همكاري دبيرخانه كرسي‌هاي آزاد انديشي اين دانشگاه به مناسبت هفته گراميداشت مقام معلم اقدام به برگزاري كرسي آزاد انديشي با موضوع جايگاه تربيت اخلاقي و نقش آن بر سعادت انسان از ديدگاه شهيد مطهري (ره) كرد.

در واحد اصفهان برگزار شد:

كرسي آزاد انديشي؛ جايگاه تربيت اخلاقي و نقش آن بر سعادت انسان از ديدگاه شهيد مطهري (ره)

 

حوزه معاونت دانشجوئي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان)  با همكاري دبيرخانه كرسي‌هاي آزاد انديشي اين دانشگاه به مناسبت هفته گراميداشت مقام معلم اقدام به برگزاري كرسي آزاد انديشي با موضوع جايگاه تربيت اخلاقي و نقش آن بر سعادت انسان از ديدگاه شهيد مطهري (ره) كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا: در اين نشست تخصصي فرهنگي كه با استقبال استادان برگزار شد، حجه الاسلام و المسلمين حيدري معاون دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با سخناني به تببين ديدگاه شهيد استاد مرتضي مطهري در اهميت اخلاق و تربيت اسلامي پرداخت.

حجه الاسلام حيدري در ابتدا با تأكيد بر نقش اخلاق و تربيت بر سعادت انسان گفت: «استاد شهيد مطهري (ره) شخصيتي بودكه هم به مفاهيم و اصول مباحث فلسفي اشراف داشت و هم اسلام‌شناس و محقق برجسته اي در اين عرصه بود كه توانسته است از مفاهيم سرشار و غني آموزه‌هاي اسلامي و نظرات اهل بيت (ع) در ارائه نظرات خود استفاده نمايد.»

در ادامه اين جلسه اساتيد به ارائه نظرات و سوالات خود پيرامون بحث پرداختند و در ادامه دكتر رضا اسماعيلي معاون دانشجوئي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان)  به جمع بندي مطالب پرداختند.

در پايان جلسه به مناسبت هفته گراميداشت مقام معلم و استاد هدايايي از سوي معاونت دانشجويي فرهنگي، شامل آثار استاد شهيد مطهري  به شركت كنندگان در جلسه اهداء شد.                                     

 
تاریخ:
1395/02/15
تعداد بازدید:
225
منبع:
Powered by DorsaPortal