مراسم روز دندانپزشك در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، برگزار شد
در اين آئين كه غلامرضا قلمكاري معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه، سعيد آذربايجاني رئيس دانشكده دندانپزشكي و اعضاي هيئت علمي و تعداد زيادي از دانشجويان اين دانشكده حضور داشتند، پس از تلاوت قرآن كريم و پخش سرود ملي، دكتر فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، با سخناني به تقدير از تلاشهاي علمي و تحقيقاتي و جايگاه برجسته دانشكده دندانپزشكي پرداخت.

مراسم روز دندانپزشك در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، برگزار شد

در اين آئين كه غلامرضا قلمكاري معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه، سعيد آذربايجاني رئيس دانشكده دندانپزشكي و اعضاي هيئت علمي و تعداد زيادي از دانشجويان اين دانشكده حضور داشتند، پس از تلاوت قرآن كريم و پخش سرود ملي، دكتر فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)،  با سخناني به تقدير از تلاشهاي علمي و تحقيقاتي و جايگاه برجسته دانشكده دندانپزشكي پرداخت.

در ادامه سعيد آذربايجاني رئيس دانشكده دندانپزشكي ضمن خير مقدم و تبريك به دانشجويان و اساتيد دندانپزشكي و ساير حاضرين در برنامه اعياد رجبيه و روز دندانپزشك را تبريك گفت و اظهار داشت: دانشجويان دندانپزشكي كه در اين رشته موفق به اخذ رتبه برتر مي گردند علاوه بر داشتن تراز علمي بالا بايستي از اخلاق حرفه اي نيز برخوردار باشند.

 

آذربايجاني با بيان اينكه 26 هزار دانشجو در رشته دندانپزشكي در داخل كشور و 4 هزار دانشجوي ايراني در خارج از كشور مشغول به تحصيل مي باشند از دانشجويان خواست كه نه تنها در حوزه علمي بلكه در تمامي مراتب خلاقانه و مبتكرانه عمل كرده و خداوند را در تمامي مراحل زندگي خود در نظر داشته باشند. ايشان در پايان سخنراني ضمن تشكر از كلي دندانپزشكان و دانشجويان براي يكايك آنان آرزوي توفيق و سربلندي نمود. 

تاریخ:
1395/02/01
تعداد بازدید:
327
منبع:
Powered by DorsaPortal