پيام نوروزي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به مناسبت فرا رسيدن سال 1395 خورشيدي
دكتر حميد ميرزاده رييس دانشگاه آزاد اسلامي در پيامي فرا رسيدن سال 1395 را به مقام معظم رهبري، رييس هيأت امناء و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريك گفت.

پيام نوروزي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به مناسبت فرا رسيدن سال 1395 خورشيدي

تصوير مطلب پيام نوروزي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به مناسبت فرا رسيدن سال 1395 خورشيدي

 

دكتر حميد ميرزاده رييس دانشگاه آزاد اسلامي در پيامي فرا رسيدن سال 1395 را به مقام معظم رهبري، رييس هيأت امناء و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي، در متن اين پيام آمده است:

يا مقلّب القلوب و الابصار يا مدبر الليل و النهار يا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال

علم دولت نوروز به صحرا برخاست زحمت لشكر سرما ز سر ما برخاست

بر عروسان چمن بست صبا هر گهري كه به غواصي ابر از دل دريا برخاست. سعدي

آغاز سال 1395 هجري شمسي را به محضر حضرت ولي‌عصر، مقام معظم رهبري، رئيس و اعضاي محترم هيأت موسس و هيأت امنا و نيز خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي، استادان انديشمند، همكاران توانمند و دانشجويان عزيز و خانواده‌هاي محترم ايشان تبريك مي‌گويم.

اميد است كه با حلول بهار طبيعت دل‌هاي ما نيز رنگ تازگي و سرزندگي به خود پذيرد و همراه با دعوت طبيعت به نو شدن، براي سالي پر از سعادت و نيكبختي گام برداريد.

در حالي به سال جديد كه از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال "اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل" نام گذاري شده است، قدم مي‌گذاريم كه 34 بهار از عمر بابركت دانشگاه آزاد اسلامي كه مولود مبارك انقلاب اسلامي و تجلي اراده ملت ايران در راه كسب علم و دانش است، مي‌گذرد. بزرگترين دانشگاه حضوري جهان كه با عنايت خداوند متعال و به بركت نفس قدسي امام راحل و خون شهيدان امروز تبديل به شجره طيبه‌ي گسترده‌اي شده و يك گنج ارزشمند و سرمايه عظيم ملي به حساب مي آيد كه سهم عظيمي در توسعه آموزش عالي در ايران اسلامي و به تبع آن اعتلاي فرهنگ و علم‌اندوزي در سرزمين پهناور ايران داشته است.

دانشگاه آزاد اسلامي در دهه چهارم فعاليت خود، توسعه كيفي و رسيدن به استانداردهاي بالاي علمي را هدف اصلي خود قرار داده و با جذب اساتيد جديد، تجهيز آزمايشگاه ها و كارگاه ها و نوسازي آنها و تكميل طرح هاي زير بنائي آموزشي و پِژوهشي ماموريت گرائي براي توسعه ارتباط با صنعت و خدمات و رفع نيازهاي جامعه را سرلوحه برنامه هاي خود قرار داده است تا اثر بخشي اين دانشگاه بزرگ در توسعه حوزه هاي اقتصادي و اجتماعي و فرهنگي افزايش يابد.

خداوند متعال را بابت اين فرصت خدمتگذاري كه نصيب من و همكارانم كرده است، شاكرم و از يكايك اعضاي اين خانواده بزرگ مي‌خواهم كه پاسبان اين گنجينه عظيم باشند و حفظ، حراست و توسعه اين ميراث گرامي را در سال پيش رو چونان وظيفه‌اي ملي و ديني سرلوحه عمل خويش گردانند.

از خداوند منان براي شما آرزوي سالي خوش، همراه با نيك‌روزي و موفقيت مسئلت دارم و اميدوارم در سال پيش رو خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي بيش از پيش در مسير اعتلاي ايران اسلامي گام بردارد.

حميد ميرزاده

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي

تاریخ:
1395/01/02
تعداد بازدید:
160
منبع:
Powered by DorsaPortal