دعوت دكتر ميرزاده از دانشگاهيان براي شركت در انتخابات 7 اسفند
دكتر ميرزاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي طي پيامي، از جامعه دانشگاهيان خواست در انتخابات هفتم اسفند سال «دولت و ملت، همدلي و همزباني»، شركت فعالانه داشته باشند.

دعوت دكتر ميرزاده از دانشگاهيان براي شركت در انتخابات 7 اسفند

تصوير مطلب دعوت دكتر ميرزاده از دانشگاهيان براي شركت در انتخابات 7 اسفند

    دكتر ميرزاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي طي پيامي، از جامعه دانشگاهيان خواست در انتخابات هفتم اسفند سال «دولت و ملت، همدلي و همزباني»، شركت فعالانه داشته باشند.

به گزارش مركز حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، در متن اين پيام آمده است:

پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به جامعه دانشگاهي كشور

براي مشاركت در انتخابات هفتم اسفندماه سال دولت و ملت، همدلي و همزباني

هفتم اسفند، ميعادگاه ديگري است كه مردم ايران با حضور گسترده در پاي صندوق­هاي رأي دو انتخابات مهم مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري، نقش موثر خود در بسط مردم‌سالاري ديني را در كشورمان به منصه ظهور مي­‌رسانند.

در شرايطي كه دولت تدبير و اميد با اتكا به خواست مردم و با حمايت­‌هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي، توانسته است سد تحريم­‌ها را در مقابل دشمنان خارجي شكسته و موجي از اميد در دل ايرانيان بيافريند، همگان اتفاق نظر دارند كه اختلاف ميان نمايندگان و دولت مي‌­تواند به تشديد اختلاف ميان مردم و گسترش يأس و نااميدي جوانان منجر شود. خوشبختانه در هر دو طيف عمده سياسي كشور، افراد فرهيخته، دلسوز، مجرب، روشن­‌بين و آينده­‌نگر وجود دارند كه انتخاب ايشان مي­‌تواند شاكله يك مجلس قوي و همراه و همگام با دولت را براي تحقق اهداف انقلاب اسلامي و به طور خاص رشد 8درصدي اقتصاد ملي فراهم سازد و انشاءالله اين مهم با حضور گسترده مردم در پاي صندوق­‌هاي رأي و انتخاب نامزدهاي اصلح، در هفتم اسفند جاري رقم خواهد خورد.

بي­‌شك عدم مشاركت در انتخابات پيش رو، فرصت دادن به افرادي است كه جايگزين نمايندگان دلسوز خواهند شد و اين رويكرد منفي يعني 4 سال آينده به جاي توسعه كشور و كاهش فاصله‌­ها و جبران عقب‌ماندگي‌­ها، به موضوعات فرعي و حاشيه­‌اي پرداخته شود و كشور محل منازعاتي گردد كه در افق توسعه­‌اي و برنامه چشم­‌انداز جايي ندارد.

به عنوان عضوي از جامعه دانشگاهي ايران، اطمينان خاطر دارم كه اساتيد محترم و دانشجويان عزيز و كاركنان گرامي همه دانشگاه­ها و ساير اقشار ملت عزيز و هوشمند ايران، شركت فعالانه­ اي در اين روز تاريخي و انتخابات سرنوشت­‌ساز خواهند داشت و به نمايندگاني رأي خواهند داد كه رويكرد اصلي آنها توسعه و آباداني ايران اسلامي باشد. نمايندگاني كه سابقه دشمن‌ستيزي، فسادستيزي، پاكدستي و پاكدامني داشته و اعتلاي كشور براي آنان بر مصالح حزبي و گروهي و شخصي ترجيح داشته باشد.

حميد ميرزاده

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي

تاریخ:
1394/12/05
تعداد بازدید:
72
منبع:
Powered by DorsaPortal