برگزاري نمايشگاه معرق و مشبك از تاريخ يكم تا ششم اسفند ماه 1394
نمايشگاه معرق و مشبك خانم دكتر عزيزه چالاك، استاديار گروه زبان انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي، واحد اصفهان (خوراسگان) با همكاري و مشاركت گالري باغ به، و اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان اصفهان در نقشخانه هنرهاي سنتي واقع در ميدان نقش جهان اصفهان، جنب مسجد شيخ لطف الله به مدت 6 روز از تاريخ يكم تا ششم اسفند ماه 1394 برگزار مي گردد.

برگزاري نمايشگاه معرق و مشبك از تاريخ يكم تا ششم اسفند ماه 1394

در گالري نقش خانه هنرهاي سنتي

نمايشگاه معرق و مشبك خانم دكتر عزيزه چالاك، استاديار گروه زبان انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي، واحد اصفهان (خوراسگان) با همكاري و مشاركت گالري باغ به، و اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان اصفهان در نقشخانه هنرهاي سنتي واقع در ميدان نقش جهان اصفهان، جنب مسجد شيخ لطف الله به مدت 6 روز از تاريخ يكم تا ششم اسفند ماه 1394 برگزار مي گردد. در اين نمايشگاه بيش از 50 اثرمعرق و مشبك در طرحها و سبكهاي سنتي ايراني، عرفاني و اسلامي همراه با مجموعه متنوعي از زيور آلات دست ساز چوبي، برنجي و مسي اين هنرمند به نمايش در مي آيد. ساعات بازديد نمايشگاه از ساعت 10 صبح تا 19:30 هر روز مي باشد. 

لازم به ذكر است عزيزه چالاك داراي  مدرك دكتري تخصصي آموزش زبان انگليسي، ازسال 1378 تاكنون استاديار گروه زبان انگليسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان)  بوده. وي علاوه بر فعاليتهاي علمي كه نتيجه آن چاپ بيش از 40 مقاله، ارائه  سخنرانيهاي علمي در همايشهاي معتبر داخلي و خارجي، تاليف و ترجمه چندين كتاب تخصصي و داوري براي مجلات علمي است، هنرمندي برجسته و خوش ذوق در زمينه معرق ومشبك است. وي از سال 1381 چندين نمايشگاه داخلي وخارجي برگزار كرده كه آخرين آن در فرايبورگ آلمان و به دعوت شهرداري اين شهر در سپتامبر 2015 انجام پذيرفت و با استقبال بازديدكنندگان آلماني و ايرانيان مقيم فرايبورگ مواجه شد.

تاریخ:
1394/11/26
تعداد بازدید:
159
منبع:
Powered by DorsaPortal