واحد اصفهان(خوراسگان) ميزبان آزمون دكتري بيش از 4500 داوطلب
دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در روز جمعه 9 بهمن، ميزبان برگزاري آزمون دكتري بيش از 4500 داوطلب خواهد بود.

واحد اصفهان(خوراسگان) ميزبان آزمون دكتري بيش از 4500 داوطلب 

دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در روز جمعه 9 بهمن، ميزبان برگزاري آزمون دكتري بيش از 4500 داوطلب خواهد بود.

معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با بيان اين مطلب گفت: اين آزمون با حضور 1907 داوطلب زن و 2624 داوطلب مرد در روز جمعه 9 بهمن در 4 حوزه امتحاني مجزا شامل؛ دانشكده فني و مهندسي و دانشكده علوم انساني به عنوان حوزه خواهران و سالن فردوسي و دانشكده كشاورزي به عنوان حوزه برادران برگزار مي گردد.

دكتر غلامرضا قلمكاري با بيان اينكه اين آزمون ها در 2 نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد اظهار كرد: آزمون صبح رأس ساعت 8 و آزمون عصر رأس ساعت 16 آغاز خواهد شد.

قلمكاري افزود: در اين آزمون ها با توجه به برنامه ريزي هاي صورت گرفته و همكاري مؤثر حوزه هاي مختلف دانشگاه به ويژه حوزه آموزش و حفاظت آزمون سعي شده آزمون به بهترين نحو ممكن برگزار گردد.

وي به داوطلبين توصيه كرد: داوطلبين عزيز حتما شب قبل از آزمون استراحت كامل داشته باشند تا بتوانند در زمان مناسب و يك ساعت پيش از شروع آزمون در حوزه آزمون حضور داشته باشند و به دور از هرگونه اضطراب و استرس، آمادگي شركت در آزمون را در خود تقويت كنند.

قلمكاري گفت: بهتر است داوطلبين عزيز به منظور تسهيل در رفت و آمد و جلوگيري از ازدحام و ترافيك در مسيرهاي منتهي به دانشگاه و نبودن فضاي كافي براي پارك خودرو و البته رسيدن به موقع به جلسه آزمون، از آوردن خودرو شخصي خودداري كنند و ترجيحا از وسايل نقليه عمومي استفاده كنند.

وي تأكيد كرد: داوطلبين بايد فقط كارت ورود به جلسه، كارت شناسايي معتبر عكس دار، مداد مشكي نرم پر رنگ، خودكار آبي، پاك كن و تراش  به همراه خود داشته باشند و از آوردن وسايل اضافي مانند؛ كيف، موبايل، تبلت و ديگر وسايل مشابه ارتباط جمعي در حوزه امتحان جدا خودداري كنند. 

تاریخ:
1394/11/07
تعداد بازدید:
360
منبع:
Powered by DorsaPortal