با استقبال گسترده دانشجويان برگزار شد:برنامه ي گراميداشت روز دانشجو توسط تشكل سياسي دانشجويي الغدير
همزمان با ايام گراميداشت روز دانشجو تشكل سياسي دانشجويي الغدير دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) اقدام به برگزاري جشن باشكوهي نمود كه با استقبال گسترده دانشجويان مواجه شد.

با استقبال گسترده دانشجويان برگزار شد:

 

برنامه ي گراميداشت روز دانشجو توسط تشكل سياسي دانشجويي الغدير

 

همزمان با ايام گراميداشت روز دانشجو تشكل سياسي دانشجويي الغدير دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) اقدام به برگزاري جشن باشكوهي نمود كه با استقبال گسترده دانشجويان مواجه شد.

در اين برنامه كه در سالن 800 نفره اميركبير دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار گرديد به دليل مراجعه ي بيش از حد دانشجويان براي حضور در سالن و عدم ظرفيت كافي، تمامي ورودي هاي منتهي به سالن بسته شد.

در اين برنامه بخش هاي مهيج و متنوعي اجرا گرديد؛ دستان گويا(گروه هنري ناشنوايان)، تقليد صدا، تئاتر، مسابقه، حركات نمايشي با توپ كه تشويق دانشجويان را به همراه داشت و البته از نقاط قوت اين برنامه استفاده از گروه هاي هنري و اجرايي با تجربه و مجري صدا و سيماي استاني، مكارمي بود كه سبب شد برنامه با اين تعداد شركت كننده به خوبي اجرا شود.

 

در اين برنامه دكتر پژمان اسماعيلي معاون پژوهشي استانداري اصفهان به عنوان سخنران در باب جنبش دانشجويي به ايراد سخن پرداخت كه با استقبال دانشجويان مواجه شد و در ادامه نماهنگي از رياست محترم جمهوري و آيت الله هاشمي رفسنجاني پيرامون جنبش دانشجويي براي دانشجويان به نمايش در آمد كه مورد پسند و تشويق دانشجويان قرار گرفت.

در اين برنامه كه دكتر احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) دكتر رضا اسماعيلي معاون فرهنگي و دانشجويي، دكتر نادي معاون برنامه ريزي و اقتصاد دانش بنيان، مجتبي كمال مدير گزينش استان و بسياري از كارمندان حضور داشتند، مهندس سعيد شريفي مشاور عالي رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و دبير تشكل الغدير طي سخناني به مشكلات گسترده در برگزاري چنين برنامه هايي اشاره و جنبش دانشجويي و وظايف آن را تشريح و به ضعف ها و مشكلات موجود اشاره نمود.

از نكات قابل توجه اين برنامه نظم جلسه با وجود بيش از دو هزار دانشجو در سالن بود كه اعضاي تشكل و نيروهاي حفاظت فيزيكي و حراست دانشگاه نقش عمده اي در برقراري نظم داشتند. از ابتدا تا انتهاي مراسم نيز دو عدد طومار خطاب به رياست محترم جمهوري و رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي در مقابل در ورودي با هدف بيان درد دل هاي دانشجويان فراهم شده بود كه با استقبال دانشجويان روبرو شد

 
 
تاریخ:
1394/10/12
تعداد بازدید:
227
منبع:
Powered by DorsaPortal