بازديد سرزده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و رئيس دبيرخانه هيات امناي استان از واحد نايين
دبير هيات امنا و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با همراهي رئيس دبيرخانه هيات امناي استان از واحد نائين به‌صورت سرزده بازديد نمودند.

بازديد سرزده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و رئيس دبيرخانه هيات امناي استان از واحد نايين

 

دبير هيات امنا و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با همراهي رئيس دبيرخانه هيات امناي استان از واحد نائين به‌صورت سرزده بازديد نمودند.

روابط عمومي و اطلاع رساني، به منظور بررسي مسائل و مشكلات واحدها و مراكز آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و نظارت و ارزيابي عملكرد آنها، دكتر احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان به اتفاق دكتر اميررضا نقش رئيس دبيرخانه هيات امناي استان اصفهان به صورت سرزده از واحد نائين بازديد كرد و از نزديك در جريان عملكرد آموزشي، پژوهشي و عمراني اين واحد قرار گرفت.

دكتر فروغي درباره اهداف اين بازديد به خبرنگار آنا گفت : هدف از انجام اين بازديدها، بررسي دقيق و ميداني مسائل و مشكلات واحدها و مراكز آموزشي دانشگاه در استان اصفهان است و تداوم نظارت و ارزيابي عملكرد واحدها از مهم‌ترين اولويت‌هاي مديريتي هيأت امناي استاني است.

در جريان اين بازديد، نشستي صميمي با اعضاي هيأت رئيسه و كاركنان واحد در محل سالن جلسات ساختمان مركزي برگزار گرديد. در ابتداي اين نشست دكتر ستاري رئيس واحد نايين ضمن خوش آمد گويي و خير مقدم به مسئولان استان كه براي اولين بار به صورت سرزده از اين واحد دانشگاهي بازديد نمودند، گزارشي از وضعيت كنوني واحد و سياست هاي اتخاذ شده هيأت رئيسه واحد در جهت توسعه تحصيلات تكميلي و ارتقاي سطح كيفي آموزش و پژوهش در واحد ارائه نمود.

دكتر فروغي حضور سرزده خود را جلوگيري از تشريفات اداري در راستاي كاهش هزينه ها و آشنايي نزديك با مشكلات بيان نمود و با اظهار خشنودي از اقدامات انجام يافته در اين واحد دانشگاهي، رهنمودهاي سودمندي را در خصوص اهتمام مسئولين واحد در نظارت مستمر بر كيفيت آموزش و پژوهش به ويژه توجه خاص به دوره هاي تحصيلات تكميلي ارائه نمود.

در ادامه اين نشست دكتر نقش، رئيس دبيرخانه هيات امناي استان ضمن قدرداني از تلاش هاي صورت گرفته در اين واحد و زحمات فراوان كاركنان و اساتيد، وحدت، همدلي و انگيزه هاي عالي در كار را عوامل كليدي و مهم در مديريت بحران و بهبود بهره وري برشمرد.  وي همچنين بهبود شاخص هاي مالي واحد در سال هاي اخير را نشانه كنترل هزينه هاي زائد دانست و اظهار اميدواري كرد با هم افزايي بيشتر در كليه اركان واحد، آينده اي روشن و متعالي در اين واحد دانشگاهي كه از قديمي ترين واحدهاي استان است متجلي شود.

در پايان جلسه كاركنان واحد مسائل و مشكلات خود را در زمينه هاي مختلف مطرح و سپس پيشنهادات و راهكارهاي لازم براي رفع موانع از سوي مسئولين استان ارائه گرديد. 

تاریخ:
1394/10/12
تعداد بازدید:
244
منبع:
Powered by DorsaPortal