تقدير سرلشگر فيروز آبادي از خدمات دكتر ميرزاده در دانشگاه آزاد اسلامي
رييس ستاد كل نيروهاي مسلح ضمن تبريك به دكتر ميرزاده و مديران دانشگاه آزاد اسلامي به منظور كسب موفقيت در حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس، از ايشان قدرداني كرد.

تقدير سرلشگر فيروز آبادي از خدمات دكتر ميرزاده در دانشگاه آزاد اسلامي

تصوير مطلب تقدير سرلشگر فيروز آبادي از خدمات دكتر ميرزاده در دانشگاه آزاد اسلامي

    رييس ستاد كل نيروهاي مسلح ضمن تبريك به دكتر ميرزاده و مديران دانشگاه آزاد اسلامي به منظور كسب موفقيت در حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس، از ايشان قدرداني كرد.

به گزارش مركز حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي،سردار كارگر رئيس بنياد حفظ آثار و نشر ارز شهاي دفاع مقدس در برنامه بسيج امتداد عاشورا كه با هدف تقدير از بسيجيان دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد در پايان سخنرانيش ضمن ابلاغ سلام سرلشگر فيروزآبادي، به نيابت از رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح سرشگر دكتر فيروز آبادي لوحي را براي تقدير از خدمات دانشگاه آزاد اسلامي در زمينه ساخت طراحي و احداث يادمان هاي شهداي گمنام و برگزاري شايسته مناسبت هاي دفاع مقدس به دكتر ميرزاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي تقديم كرد.

متن اين لوح به شرح زير است:

برادر ارجمند جناب آقاي دكتر ميرزاده

رئيس محترم دانشگاه آزاد اسلامي

با درود و صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) و اهدا سلام و تحيات الهي

حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس و ترويج فرهنگ جهاد، ايثار و شهادت و ثبت حماسه دلاورمردان سرزمين پهناور ايران اسلامي، افتخار و توفيق بزرگي است كه به لطف خداوند متعال نصيب دلسوختگان و رهروان واقعي فرهنگ والاي دفاع مقدس گرديده است.

لازم مي دانم از خدمات برجسته دانشگاه آزاد اسلامي در طراحي و احداث يادمان هاي شهداي گمنام و برگزاري شايسته مناسبت هاي دفاع مقدس در آن دانشگاه صميمانه تقدير و تشكر نمايم.موفقيت جنابعالي و همكاران گرامي در حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس در ميان نسل جوان بويژه اساتيد كاركنان و دانشجويان آن دانشگاه را ار خداوند متعال خواهانم.اميدوارم در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كه يادگار حضرت امام خميني(ره) و شهداي گرانقدر مي باشد و در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج)و رهنمودهاي نايب بر حقش مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه اي عزير (مدظله العالي)موفق و مويد باشيد.

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح سرلشگر بسيجي دكتر سيد حسن آقايي فيروز آبادي

لازم به ذكر است دكتر ميرزاده پس از دريافت اين لوح با بيان اينكه اين لوح بسيار براي من با ارزش است گفت من اين لوح را متعلق به تمام مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي از جمله معاونت عمراني و كاركنان آن معاونت در 400 واحد دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي مي دانم چرا كه آنان در طراحي و احداث يادمان هاي شهداي گمنام در دانشگاه نهايت تلاش خود را بكار برده اند.

تاریخ:
1394/09/08
تعداد بازدید:
142
منبع:
Powered by DorsaPortal