همزمان با هفته بسيج صورت گرفت: نشست مشترك استادان بسيجي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان
روابط عمومي و اطلاع رساني: همزمان با ايام هفته بسيج نشست مشترك مسؤولين سازمان بسيج اساتيد استان اصفهان و استادان بسيجي دانشگاههاي آزاد اسلامي استان اصفهان با حضور خانواده هاي آنان در اردوگاه شهيد كاظمي برگزار شد.

همزمان با هفته بسيج صورت گرفت:

نشست مشترك استادان بسيجي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان

روابط عمومي و اطلاع رساني: همزمان با ايام هفته بسيج نشست مشترك مسؤولين سازمان بسيج اساتيد استان اصفهان و استادان بسيجي دانشگاههاي آزاد اسلامي استان اصفهان با حضور خانواده هاي آنان در اردوگاه شهيد كاظمي برگزار شد.

در اين نشست دكتر احسان دوست رئيس سازمان بسيج اساتيد استان اصفهان در سخناني گفت: هدف از تشكيل اين جلسه كه همراه با حضور خانواده هاي محترم استادان بسيجي دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان صورت گرفته است پاسخگوئي به زحمات اساتيد دانشگاه در عرصه صيانت از آرمانهاي انقلاب اسلامي در عرصه دانشگاه ها بوده است.

احسان دوست با بيان اينكه تشكيل بسيج منشاء خير و بركات زيادي براي نظام مقدس جمهوري اسلامي بوده است، افزود: امروز ملت ها در منطقه غرب آسيا همين مدل را براي دفاع از كشور و انقلاب و جنبش بيداري اسلامي خود برگزيده اند و اين مردم هستند كه در مقابل تهديدات داخلي و بين المللي عليه كشور خود ايستاده اند.

رئيس سازمان بسيج اساتيد استان اصفهان اظهار كرد: رضوان خدا بر شهيد حاج حسين همداني كه موسس بسيج در سوريه است و دهها هزار نفر از جوانان سوري را در كنار ارتش سازمان دهي كرد و توانست فشارهاي دشمن را كم كند و وضعيت را به نفع مقاومت اسلامي تغيير بدهد، تشكيل حزب ا...، گروه هاي مقاومت اسلامي در عراق، يمن و ديگر كشورها نمونه هايي از بسيج مستضعفين، اين شاهكار امام راحل است.

وي گفت: در كشورخودمان هر جا پيشرفتي هست با فرهنگ و تفكر بسيجي رخ داده است و ما بايد ايده و تفكر و فرهنگ بسيجي را ترويج كنيم و فرهنگ بسيجي را تداوم بخشيم و حركت رو به جلو انقلاب و كشور را ادامه دهيم، و بايد حلقه هاي صالحين، برنامه هاي فرهنگي، آموزشي و بصيرتي حوزه هاي معرفت ديني را در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي دنبال كنيم.

احسان دوست افزود: خوشبختانه در چند سال گذشته در ايجاد بسيج اساتيد در دانشگاه ها پيشرفت زيادي كرده ايم، در 100 مركز آموزش عالي استان با همكاري روساي محترم دانشگاه ها بسيج اساتيد را ايجاد كرده ايم و هم اكنون خانواده بسيج اساتيد استان حدود 3000 نفر عضو دارد و فعاليتهاي مستمر دارند.
 
تاریخ:
1394/09/08
تعداد بازدید:
210
منبع:
Powered by DorsaPortal